• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centra Helen Doron Rzeszów | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Kursy Helen Doron

Metoda HDE jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat w ponad 200 licencjonowanych centrach i uczy się nią obecnie ponad 27 000 dzieci w kraju. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3-go miesiąca do 19 roku życia, oferujemy 11 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie maja zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat. Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i naturalnego przyswajania języka angielskiego w sposób imitujący naukę języka ojczystego. Oferujemy profesjonalne zestawy materiałów do nauki i zapewniamy doskonale wyszkolona kadrę nauczycielską, która stale podwyższa swoje kwalifikacje.

Baby’s Best Start (BBS)

Dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia, szkoły językowe Helen Doron English przygotowały kurs Baby’s Best Start. Radosne poznawanie otaczającego świata, przez piosenki, rymowanki i wyliczanki wspomaga rozwój dziecka i pozwala osłuchiwać się z językiem. W toku zajęć najmłodsi są w stanie poznać nawet 550 słów i wyrażeń. Wszystko w naturalny sposób, tak samo jak w przypadku mowy ojczystej.
Baby‘s Best Start dba także o wszechstronny rozwój małego dziecka. Zajęcia pomagają budować poczucie pewności siebie, doskonalą pamięć i koordynację ruchową. Wszystkim zmysłom dostarczane są urozmaicone bodźce, wspomagające rozwój słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku.

It’s a Baby Dragon

Kurs dla dzieci od 15 miesiąca życia do momentu skończenia 3 lat. It’s a Baby Dragon to radosny i muzyczny wstęp do nauki języka angielskiego.
Książę Sam, kot Fluffy i smok Dragon wprowadzą maluszki w świat języka angielskiego. Dzieci z łatwością nauczą się języka angielskiego metodą naturalną, w czasie kiedy uczą się języka ojczystego. Kurs It’s a Baby Dragon może być kursem startowym dla maluchów, które zaczynają przygodę z metodą Helen Doron oraz kursem kontynuującym dla tych, które skończyły Baby’s Best Start.

Fun with Flupe

Kurs Fun with Flupe przygotowany został przez ekspertów z dziedziny pedagogiki i psychologii rozwojowej z myślą o dzieciach kontynuujących naukę po zajęciach Baby’s Best Start i tych rozpoczynających naukę w wieku od 2 do 5 lat. Przygody chłopczyka Paula, jego babci Granny Fix i włochatego stworka Flupa, przedstawione w 12 kreskówkach, uczą podstawowego słownictwa i struktury zdań w języku angielskim. Scenki i dialogi pokazują zastosowanie całych wyrażeń, które naśladowane są przez dzieci. Piosenki, gry i zabawy, pozwalają poszerzać zasób słownictwa i ćwiczyć prawidłową wymowę.

More Fun with Flupe

Ukończenie kursu Fun with Flupe to dopiero początek przygody z angielskim. Jego odkrywanie może być kontynuowane w ramach programu More Fun with Flupe, dedykowanego dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. W czasie trwania zajęć maluchy utrwalają podstawowe struktury angielskich zdań, a zasób opanowywanego przez nie słownictwa wzrasta o kolejne 650 słów i wyrażeń. Podobnie jak w przypadku poprzednich kursów, wykorzystujemy elementy kultury dziecięcej krajów anglojęzycznych: rymowanki, wierszyki, piosenki i zabawy.

Jump with Joey

To kurs języka angielskiego dla dzieci początkujących w wieku 6-9 lat oraz dla tych, które ukończyły kursy Fun with Flupe. Ten kurs składający się z 12 historyjek, dostępnych również jako bajki do oglądania w domu. Dzieci uczą się głównie języka mówionego, a dla tych, które zaczynają naukę czytania i pisania po angielsku, przygotowano specjalne ćwiczenia oraz multimedialny program, pomagający nabyć te trudne umiejętności.
Ponadto Jump with Joey to jeden z pierwszych interaktywnych i multimedialnych kursów językowych dla dzieci. Każda z książeczek ma kilka stron wzbogaconych o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze. To nowe rozwiązanie technologiczne doskonale nadaje się do uczenia angielskiego w domu. Sprawia, że dzieci są zaangażowane oraz daje im dodatkową okazję, by osłuchiwały się z językiem i podwyższały swoje językowe umiejętności.

More Jump with Joey

Kurs dla dzieci w wieku 6-9 lat, które ukończyły Jump with Joey. Epizody opowiadają dalsze przygody Paula, Millie, Kangi i Joey’ego w Storyville. Dzieci uwielbiają uczyć się angielskiego dzięki naszym magicznym książeczkom z tzw. trójwymiarową rzeczywistością. Kurs zawiera m. in. 25 piosenek i opiera się na wielu angażujących grach i wesołych aktywnościach.

Play On in English

Kurs Play On in English jest programem przeznaczonym dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat. W jego trakcie uczniowie poznają około 1050 słów i doskonalą ich spontaniczne użycie w różnych sytuacjach. Ważnym elementem kursu są krótkie przedstawienia i scenki teatralne, które pozwalają uczniowi rozwinąć ekspresję w języku angielskim oraz swój potencjał aktorski.
Kurs Play On in English zapewnia stały i częsty kontakt z językiem. Poza zajęciami dzieci słuchają nagrań z płyt CD i korzystają z platformy multimedialnej Kangi Club.

Botty the Robot

Botty_Learning Set_June2014_7774Kurs Botty the Robot jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 10 lat. Głównym celem zajęć jest nauka czytania i pisania w języku angielskim. Wykorzystujemy technikę czytania globalnego, dzięki której nasi uczniowie unikają błędu czytania angielskich wyrazów, jak w języku polskim, litera po literze. W toku zajęć uczeń poznaje ponad 1400 wyrazów. Ćwiczy również zastosowanie podstawowych struktur gramatycznych. Przyswajanie nowych zwrotów i umiejętności wspiera zabawny film o przygodach sympatycznego robota Botty.

Dodatkowe materiały obejmują 5 płyt do słuchania, skrypt i cztery ilustrowane książeczki przeznaczone do nauki pisania i czytania. Kurs może być z powodzeniem stosowany również przez uczniów z dysleksją.

Paul Wards’s World

Kurs Paul Ward’s World jest przeznaczony dla dzieci w wieku 9-12 lat. Uczniowie poznają nowe struktury gramatyczne oraz pisownię i wymowę około 1 700 słówek. Cechą szczególną kursu są Tongue Twisters – zabawne, trudne do prawidłowego wypowiedzenia zbitki wyrazów, które uwrażliwiają dziecko na specyfikę angielskich głosek, kształtują dykcję i utrwalają przyswajane wyrażenia.
Kurs wspiera naukę angielskiego w szkole, a jego poziom odpowiada wymaganiom stawianym na egzaminie Cambridge Starters. Podchodzący do niego absolwenci Paul Ward’s World osiągają znakomite wyniki.

Paul Ward and the Treasure

Paul Ward and the Treasure to kurs przygotowany z myślą o uczniach pomiędzy 10 a 12 rokiem życia, którzy potrafią już czytać i pisać po angielsku. Poruszane na zajęciach zagadnienia odpowiadają treściom realizowanym w ostatnich klasach szkoły podstawowej. W sposób systematyczny wprowadzana jest także gramatyka języka angielskiego. Dzięki temu kurs jest doskonałym wsparciem przygotowań do Sprawdzianu Szóstoklasisty. Nasi uczniowie opanowują ponad 2 000 słów i trenują ich wykorzystanie w rozmaitych sytuacjach.

Teen English

Teen English to kurs wykorzystujący założenia Helen Doron w pracy z młodzieżą w wieku od 12 do 19 lat. Podstawowe zasady metodyczne są niezmienne – kursanci pracują w małych grupach (4-8 osób) i słuchają w domu anglojęzycznych nagrań. Ich treść jest dostosowana do potrzeb nastolatków i porusza istotne dla nich zagadnienia. Kolejną cechą wyróżniającą Teen English na tle innych zajęć jest dostęp do Facebook Common Chat Room, aplikacji umożliwiającej rozmowy z uczestnikami kursów z całego świata. Dodatkowo można także słuchać anglojęzycznych audycji w Helen Doron Radio.
Teen English składa się z 4 etapów, które jeśli są realizowane po programach Helen Doron dla młodszych dzieci, stają się ich naturalną kontynuacją. Jeśli zaś nastolatek rozpoczyna dopiero naukę naszą metodą, jest kwalifikowany na jeden z kursów na podstawie testu poziomującego.

Programy składające się na Teen English to:
Teen Talent, Teen Choices, Teen Express, Teen Success.

 
Call Now Button