• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centra Helen Doron Rzeszów | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Wskazówki

dla-rodzica

Wskazówki dla rodziców, których dzieci uczą się języka angielskiego:- NIE naciskaj dziecka, żeby mówiło po angielsku. Ono samo zacznie mówić, gdy będzie do tego gotowe. Niektóre dzieci zaczynają używać języka już po pierwszych zajęciach, inne potrzebują więcej czasu.- NIE testuj swojego dziecka. Jeżeli już musisz je sprawdzić , zrób to tak, by nie wiedziało, że to test. W przeciwnym razie dziecko może na przekór udzielić złej odpowiedzi.
– Wierz w swoje dziecko.

– Chwal swoje dziecko, zwłaszcza, gdy na to zasługuje.

– Pamiętaj o regularnym (dwa razy dziennie) słuchaniu płyt. Jest to nieodzowna część metody, zapewniająca –w połączeniu z zajęciami – szybkie postępy. Im szybciej dziecko robi postępy, tym więcej przyjemności czerpie z zajęć. Nieregularne słuchanie pociągnie za sobą spowolnienie tempa przyswajania języka angielskiego, co z kolei spowoduje w dziecku uczucie znudzenia, braku chęci i motywacji do dalszej nauki.

 
Call Now Button