• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Siedlce

 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania:

Co zrobić gdy chcę zapisać dziecko na zajęcia metodą Helen Doron, ale przed podjęciem decyzji chciał(a)bym przekonać jak wyglądają zajęcia?

Przed zapisem na kurs zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na lekcje pokazową. Są to bezpłatne zajęcia podczas których w najlepszy sposób, tj. przez własne uczestnictwo dzieci i rodzice mogą uczestniczyć w pracy grupy na lekcji prowadzonej metodą Helen Doron.

Jak rodzic może pomagać dziecku uczącemu się metodą Helen Doron?

Najważniejsze jest aby rodzice dbali o to, aby dziecko codziennie dwukrotnie odsłuchiwało płyt, które są bardzo ważną częścią kursu. Dzieci uczą się przez naśladowanie, dlatego (jeżeli istnieje taka możliwość) wspólne odsłuchiwanie płyty CD i oglądanie DVD oraz zaangażowanie rodziców sprawiają, że dziecko nabiera pozytywnego nastawienia do nauki języka angielskiego. Oprócz książeczek, CD lub DVD zachęcamy do korzystania z platformy Kangi Club a także aplikacji Helen Doron na stronie internetowej Google Play, są to dodatkowe interaktywne elementy, dzięki którym dziecko bawi się i uczy jednocześnie.

Ważne jest, aby rodzic chcąc pomagać dziecku, nie tłumaczył treści z książeczki na język polski. Materiał kursu skonstruowany jest w taki sposób, aby treści z filmów i „słuchanek”, z którymi dziecko zapoznaje się przez cały tydzień zostały umieszczone w kontekście podczas zajęć właśnie bez nadmiernego używania języka polskiego. Dzięki temu dzieci wyrabiają w sobie naturalną umiejętność przyswajania języka, a dosłowne tłumaczenie zamiast pomagać, utrudnia dziecku naukę i możliwość wykształcenia mechanizmów naturalnej nauki języka.

Czy za kurs należy zapłacić z góry za cały rok?

W naszym Centrum płatność za kurs rozkładamy na wygodne, miesięczne raty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za terminowe dokonywanie wpłat (do 10. dnia każdego miesiąca) na numer konta szkoły podany w Formularzu Zgłoszeniowym.

Co zrobić gdy dziecko opuściło zajęcia, bądź nie może się na nich pojawić?

W takiej sytuacji należy skontaktować się z Sekretariatem Centrum wysyłając maila, bądź dzwoniąc. W miarę możliwości będziemy proponować terminy odrobienia zajęć/dodatkowe zajęcia oraz inne sposoby nadrobienia treści zaległej lekcji.

Przypominamy, że w razie jakichkolwiek pytań Centrum Helen Doron Siedlce czeka na państwa kontakt.

 
Call Now Button