• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Skawina

 

Co jeszcze u nas w tym roku ….

Następny:

Poprzedni:

Kochani, koniec roku zbliża się już wielkimi krokami,  ale u nas jeszcze przed wystrzałem petard wiele się będzie działo!

Zobaczcie jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Was na ten okres!

 

 Każdy rodzic ma obawy związane z poruszaniem się jego dziecka w internecie … i słusznie! Internet to bardzo potrzebne narzędzie, które może posłużyć do rozwoju intelektualnego dziecka, pomóc w nauce, rozwijać zainteresowania ale … może wyrządzić też wiele zła. Jak się ustrzec tych złych stron i jak zabezpieczyć nasze dzieci przed treściami dla nich szkodliwymi? O tym opowie nam nasz gość specjalny, osoba, która od lat zajmuje się internetem i treściami tam obecnymi.

Wykład jest otwarty, dlatego zapraszamy na niego nie tylko rodziców naszych uczniów, ale wszystkich rodziców, którzy mają na uwadze bezpieczeństwo swoich dzieci!

 26.11 (poniedziałek)  godz. 18.00-19.30 💻 Wykład dla rodziców o bezpieczeństwie dzieci w internecie. Naszym gościem będzie właściciel agencji interaktywnej Smart Creation – Krzysztof Jabłoński.    

Ilość miejsc ograniczona! Zapisy na to bezpłatne wydarzenie do dnia 23 listopada w sekretariacie lub pod nr tel 530-324-756 (od 13.30 do 19.30)

Każdy chciałby znać swoją przyszłość  🙂 dlatego u nas będziecie mogli ją poznać  😉 wieczór pełen magii, wróżb i polskiej tradycji ale …. prowadzony w języku angielskim 🙂 Zapraszamy!  Zapisy do 23 listopada! w sekretariacie lub pod nr tel 530-324-756 (od 13.30 do 19.30) Dla uczniów Centrum wstęp bezpłatny, a dla pozostałych uczestników koszt to 15 zł.

   1.12  (sobota)   godz. 16.00-18.00 🎉 Bal Andrzejkowy z zabawami, wróżbami i konkursami.

Kto z Was już nie może doczekać się wizyty  św. Mikołaja???  My już nie możemy! Dlatego dla naszych uczniów chcemy by ten szczególny dzień trwał dłużej niż tylko jeden dzień! U nas Mikołajki trwać będą cały tydzień i przez cały tydzień będziecie mieli mnóstwo niespodzianek! Nie zdradzimy Wam jakich … przychodźcie na zajęcia a sami zobaczycie co się będzie u nas działo!

  3 – 8.12   🎅   Tydzień Mikołajkowy   pełen niespodzianek dla naszych uczniów. 

Jak co roku, chcemy naszą radością i prezentami podzielić się z tymi najbardziej potrzebującymi. Dlatego też w tym roku wybraliśmy dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka z Krakowa. W domu tym przebywa 10 dzieci, które mimo młodego wieku zostało już bardzo doświadczone przez życie, doznało wielu krzywd i niesprawiedliwości. Dlatego chcemy im pokazać, że na świecie są też dobrzy ludzie, ludzie z sercem otwartym, pomocnym, tacy, którzy chcą się dzielić, którzy wrażliwi są na potrzeby innych. Już wkrótce przekażemy Wam szczegóły tej akcji.

 6.12 🎁 Wizyta w Rodzinnym Domu Dziecka w Krakowie z prezentami zebranymi dla tamtejszych dzieci.

Już trzeci rok zapraszamy na Noc Sylwestrową spędzoną na szalonej zabawie w naszym Centrum! Co rok jest nas więcej. Ciekawe w jakim gronie będziemy bawić się w tym roku 🙂 Kochani, kto tylko chce, może zapisać się na całonocną zabawę, gry, konkursy, tańce i powitanie Nowego Roku. Impreza jest otwarta i zapraszamy nie tylko naszych uczniów 🙂

Zapisy potwierdzone wpłatą zaliczki 50 zł przyjmujemy do dnia 28 grudnia (piątek) pod numerem telefonu 530-324-756 lub w sekretariacie naszego Centrum

 Noc z 31.12 na 1.01 od godz. 19.30 do 9.00 rano 🎆 Zabawa Sylwestrowa z całonocną opieką i wyżywieniem.

Koszt to 120 zł za dziecko, a dla dzieci z naszych kursów 100 zł.

Śledźcie nas uważnie! Szczegóły wydarzeń będziemy podawać na bieżąco na naszej stronie internetowej i na naszym Fanpage’u

 
Call Now Button