• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Skierniewice

 

O nas

Centrum Helen Doron Skierniewice istnieje od 2003 roku.  Nasze Centrum jest licencjonowaną szkołą pracującą według metody Helen Doron English, obecnie  członka  Helen Doron Educational Group.

Metoda Helen Doron zapewnia dzieciom i młodzieży bezstresową naukę w przyjaznej atmosferze zabawy i naturalnego przyswajania języka angielskiego w sposób imitujący naukę języka ojczystego.

Nasi lektorzy nie tylko doskonale znają język angielski, ale są osobami z pasją, kochającymi dzieci i pracę z nimi. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej odnoszące się z szacunkiem do młodych ludzi i ich potrzeb. Wszyscy lektorzy są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. Każdy lektor Helen Doron przygotowuje wspaniałe pomoce naukowe aby zajęcia były ciekawe, dynamiczne i pełne mądrej zabawy. Do nauki języka obcego w naszej szkole wykorzystujemy wszystkie zmysły – wtedy przyswajanie wiedzy jest miłe i przyjemne ale przede wszystkim efektywne.

Ze względu na naturalny charakter metody zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim.

 
Call Now Button