• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Sopot – język angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

O nas

Wszyscy nauczyciele w naszej szkole są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron

 

Agnieszka Eysymontt-Nawrot

 • Licencjonowany nauczyciel metody HD, dyrektor centrum HD w Sopocie, dla dzieci pani Aga, a nawet ciocia Aga
 • mama dwóch niespokojnych chłopców – Antosia i Stasia, żona równie niespokojnego Ryśka
 • absolwentka wydziału Skandynawistyki UG, specjalizacja język duński
 • dwukrotne stypendium naukowe w Danii oraz wielokrotne pobyty w Wielkiej Brytanii uświadomiły mi, jak ważnym jest biegłe opanowanie języka obcego. Jest kluczem do poznawania i smakowania NOWEGO w bardzo szerokim znaczeniu. Tę otwartość i ciekawość postanowiłam przekazywać dalej…
  Życzę Wam wszystkim wspaniałych doświadczeń w świecie pozbawionym granic komunikacyjnych 😀

 

DSC_0437 (213x320)

 

Aleksandra Słowik 

mama dwunastoletniego Kuby, a od niedawna właścicielka niesfornego labradora o imieniu Bemol; zapalona czytelniczka, wielbicielka psów i wszystkiego, co piękne. „Z wykształcenia jestem psychologiem, ale moja miłość do kultury anglosaskiej i jej pięknego języka spowodowały, że  zapragnęłam znaleźć pracę, która pozwoli mi połączyć te dwie pasje. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności trafiłam na kurs dla nauczycieli metody Helen Doron  i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Już od kilkunastu lat z satysfakcją obserwuję, jak moi uczniowie codziennie uczą się czegoś nowego. Jest to dla mnie nieustanne źródło radości i inspiracji. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, tworzyć piękne przedmioty, odpoczywać na łonie przyrody i każdego dnia szukać powodów do radości 🙂

20161009_195259

 

Maria Tymańska

Licencjonowany nauczyciel angielskiego po Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Nauczanie Języka Angielskiego. Studia ukończone pracą dyplomową na temat zastosowania metod pedagogiki Marii Montessori, jako wsparcia nauczania języka obcego. Posiada prawie 10 lat doświadczenia w uczeniu dzieci i dorosłych, w przedszkolach, prywatnych szkołach językowych i w ramach indywidualnych korepetycji. Nauczycielka Helen Doron w szkole w Gdańsku Osowej, Gdańsku Matarni oraz w Sopocie. Prywatnie, mama dwójki dzieci, trzyletniego synka i półtora rocznej córki, oraz blogerka parentingowa po godzinach.

mar

Michał Jarzebski

Jestem nauczycielem Języka angielskiego od ponad 25 lat. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w szkole podstawowej, liceum oraz prywatnych szkołach językowych. Nauczenie języka angielskiego to moja pasja. Potrafię uczyć i mam sprawdzone metody dla uczniów w każdym wieku 🙂 W trakcie mojego ponad 10letniego pobytu w Wielkiej Brytanii byłem nauczycielem w angielskim odpowiedniku gimnazjum. Uwielbiam grać na gitarze, komponować oraz czytać książki w języku angielskim 🙂

 

Agnieszka Górzyńska

Jestem absolwentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej oraz Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie, mama rocznego Nikodema, partnerka jedynego w swoim rodzaju Jakuba oraz opiekunka niesfornego posokowca o imieniu Axel.

Pomysł by zostać nauczycielką Helen Doron tak naprawdę zrodził się z potrzeby połączenia macierzyństwa i życia rodzinnego z powrotem na rynek pracy i wykonywaniem zajęcia, które przynosi radość, satysfakcję oraz daje poczucie samorealizacji. Dotychczas pracowałam w zupełnie innej branży zajmując się głównie sourcing’iem dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, lecz moja pasja językiem angielskim nieprzerwanie brała górę. Pomimo pracy etatowej w wielkiej korporacji, przez ponad 6 lat, “po godzinach” uczyłam języka angielskiego pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Poznając metodę Helen Doron zrozumiałam w jak genialnie prosty i naturalny sposób mogę przelać swoje zamiłowanie do tego języka na moich uczniów. Pracę nauczycielki postanowiłam połączyć z prowadzeniem własnego biznesu i w ten właśnie sposób, przy ogromnym wsparciu moich najbliższych oraz koleżanek z innych szkół, powstało Studio Helen Doron Gdańsk Ujeścisko.

Agnieszka Maciejuk

Pasjonatka pracy z dziećmi, z zamiłowania nauczycielka. Poszukiwaczka coraz to ciekawszych, kreatywnych i twórczych sposobów spędzania czasu z dziećmi. Przemytniczka – przemycam do edukacji ciekawostki z kraju i ze świata. Podróżniczka – odległość nie ma znaczenia, byleby był odpowiedni plecak i doborowe towarzystwo. Od kilku lat zakochana w metodzie Helen Doron. Na dziś ogarniająca sprawy biurowe i szeroko uśmiechająca się do Was z “okienka” sekretariatu 😉