• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Sosnowiec

 

O nas

Centrum Helen Doron w Sosnowcu jest jedną z pierwszych placówek Helen Doron w Polsce. Nauczamy języka angielskiego już od września 2000 roku.

Kogo uczymy
Uczymy dzieci oraz młodzież począwszy od 3-miesięcznych maluszków a skończywszy na 19-latkach. Mając w swojej ofercie kursy na kilkunastu  stopniach  zaawansowania potrafimy zaproponować każdemu dziecku odpowiedni dla niego poziom nauczania.
Dla tych najmłodszych oferujemy kursy, w których dzieci w ciekawy,  nowatorski i co najważniejsze naturalny sposób przyswajają sobie słowa, ich znaczenia oraz melodię języka  świetnie się przy tym bawiąc.
Dla młodzieży oferujemy ciekawe lekcje angielskiego kładąc nacisk na komunikację, ponieważ jesteśmy przekonani, że podstawowym zadaniem języka jest właśnie komunikacja – nie zaniedbujemy jednak  przy tym gramatyki. Lekcje często wzbogacamy ciekawymi grami, piosenkami lub filmami, które mają pomóc w zapamiętaniu oraz zrozumieniu kontekstu języka.

Jak uczymy
Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych podstawach metodyki:
małe grupy
nauka języka metodą naturalną
stosowanie zasad pozytywnego wzmacniania
słuchanie nagrań w domu
forma, treść oraz materiał gramatyczny dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci oraz młodzieży
inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli
W mało licznych grupach lektor ma czas na indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzieciom natomiast zapewnia to możliwość dobrej zabawy oraz interakcję z rówieśnikami w czasie swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Dodatkowa działalność
Od września 2013 roku jesteśmy Centrum Egzaminacyjnym Cambridge Young Learners English Test.
W ramach drugich zajęć lekcyjnych przygotowujemy dzieci do wszystkich poziomów Cambridge Young Learners English Test. Naszą ofertę zajęć dodatkowych kierujemy również do uczniów, którzy bezstresowo chcą zdać testy na zakończenie 6 klasy czy gimnazjum.
Od 2008 roku wspieramy podopieczną Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” Martusię Komosińską, przekazując 1% podatku na jej leczenie i rehabilitację oraz dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów prowadzimy stałą zbiórkę nakrętek i baterii przeznaczonych na powyższy cel.

Współpracujemy z Miejską Biblioteką w Sosnowcu i Będzinie, ze Schroniskiem Miejskim w Sosnowcu.
Co roku pod naszym patronatem odbywają się konkursy piosenki angielskiej „Singing Preschoolers” czy Międzyprzedszkolna Olimpiada z języka angielskiego „Play, sing&learn” .

Dla naszych uczniów z okazji Dnia Dziecka organizujemy zawody pływackie „O puchar kangurka” zgodnie z zasadą „pierwsi w nauce, pierwsi w sporcie”.
Organizujemy tematyczne warsztaty językowo-plastyczne, ponieważ dbamy o to by nasi uczniowie rozwijali się wszechstronnie.

 
Call Now Button