• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron English Świdnik | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

szkoła

Jesteśmy licencjonowanym Centrum Języka Angielskiego uczącym według metody Helen Doron  English, obecnie członka Helen Doron Educational Group, działającym na terenie Świdnika i okolic.

Od początku działalności naszym priorytetem jest wysoka jakość nauczania dzieci języka angielskiego i profesjonalna obsługa.
Centrum zapewnia miłą atmosferę, dzięki której każdy czuje się u nas wyjątkową osobą.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3-go miesiąca do 18 roku życia, oferujemy 10 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat.

Nasza działalność nie sprowadza się tylko do nauki języka angielskiego. Wspieramy wszechstronny rozwoju dziecka, służymy informacją i rozmową na temat postępów dziecka w nauce, pomagamy rozwiązywać bieżące problemy.

Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy Mini-Library – małą bibliotekę języka angielskiego. Wśród książek każdy znajdzie coś dla siebie – maluszek, przedszkolak, uczeń, a i rodzice mogą spróbować swoich sił. Czytanie to frajda, czemu więc nie po angielsku?

Szkoła mieści się w budynku przy ul. Bronisława Czecha 5, dysponuje 2 przestronnymi salami lekcyjnymi, sekretariatem, poczekalnią dla rodziców i kącikiem do zabaw dla najmłodszych dzieci.

DSC_0256      DSC_0257

IMAG0422a  IMAG0425a

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0261    DSC_0260

 

 
Call Now Button