• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron English Świdnik | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

Zimowe Warsztaty 2018 w Centrum Helen Doron Świdnik

Warsztaty zimowe spędzaliśmy bardzo aktywnie, angielski na wesoło, ceramika z Anima Art, zajęcia z jumping fitness w Ester Fit Świdnik .Obejrzeliśmy pokaz magika w MOK w Świdniku, a dzięki Uniwersytet Dziecięcy Unikids w Lublinie dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy o chmurach i pogodzie. SUUUPER ZABAWA! Problem braku śniegu, to nie problem – u nas bitwa na śnieżki papierowe  😀  W środę odwiedziliśmy Kino Lot i robiliśmy mega fajne doświadczenia z Panią Asią, oprócz tego zrobiliśmy własnoręcznie autorskie puzzle. We czwartek pniemy się w górę w Sky Park Ścianki Wspinaczkowe Ekstra zabawa, Ostatni dzień, wyprawa do Muzeum Wsi Lubelskiej, a tam przepiękny, inspirujący teatr cieni i warsztaty tworzenia lalek motanek, a na koniec ozdabianie ramki ze swoim zdjęciem. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM za wspólnie spędzony czas. Z Wami można wszystko  🙂 

fotorelacja

 
Call Now Button