• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Toruń angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Egzaminy Cambridge

Już jakiś czas temu dwie marki premium w zakresie nauczania języka angielskiego na świecie, czyli sieć szkół Helen Doron oraz lider certyfikacji języka angielskiego Cambridge podjęły decyzję o stałej współpracy. W naszym centrum Helen Doron Bydgoszcz Północ, które jest oficjalnym centrum przygotowującym do testów Cambridge już 5 lat z rzędu nasi uczniowie zdobywają kolejne międzynarodowe certyfikaty, które obiektywnie stwierdzają ich wysoki i naturalny poziom języka. Mamy nadzieję przenieść te dobre praktyki do naszej nowej lokalizacji w Toruniu.

Jesteśmy z Was dumni kochani a Wasze osiągnięcia dodają nam skrzydeł do jeszcze większego zaangażowania i dają nadzieję, że inni pójdą w Wasze ślady. Dziękujemy też rodzicom za lata zaufania w nauczaniu, które dają takie wspaniałe efekty i naprawdę przybliżają naszym uczniom świat 🌍

 
Call Now Button