X
 
 

Uczniowie Helen Doron w Teen Buzz Radio

Od wczoraj (29.11.2018 r.) w Teen Buzz Radio, pierwszy radiu dla nastolatków uczących się angielskiego, można słuchać nowej audycji pod tytułem „the 6 O’Clock Takeover”. Co czwartek o godzinie18:00 program będzie nadawany z innej szkoły Helen Doron. A przypomnijmy, że jest ich na świecie ponad 1 000.

Pierwsza audycja z tej serii została poprowadzona przez młodzież z Bangkoku. Ulubionych piosenek uczniów z Tajlandii i nie tylko można posłuchać online na Teen Buzz Radio.

Helen Doron Radio to interentowe radio dla młodzieży, ale też i dla dorosłych, dla wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego. Dzięki temu, że jest dostępne online, możemy słuchać go w każdej chwili. Wszystkie audycje są dostępne w archiwum, więc to słuchacz wybiera najlepszy dla niego lub dla niej czas na włączenie radia.

Poruszane tematy są dopasowane do wieku naszych uczniów oraz ich zainteresowań. Można posłuchać na przykład o: nowych aplikacjach na telefony Apple, 5 najlepszych roller costerach na świecie, zdrowym jedzeniu. Oprócz tego oczywiście dużo dobrej muzyki, słówko dnia oraz możliwość rozmowy z innymi nastolatkami na naszym chacie.

Wszystko w bezpiecznym miejscu dla młodych ludzi. Zapraszamy do słuchania!