Helen Doron Warszawa Ursynów Na Uboczu 28 B lok. 8 02-791 Warszawa tel: 885 602 082 email: warszawa-ursynow@helendoron.pl

 
 • slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynów

 

Centrum Helen Doron – Warszawa Ursynów

Szkoła języka angielskiego

Nasza szkoła języka angielskiego kieruje swoją ofertę do dzieci w wieku od 3 miesięcy do 19 lat. Oferujemy duży wybór kursów, które są zróżnicowane i dopasowane do wszystkich potrzeb naszych słuchaczy. Metoda Helen Doron jaką stosujemy, polegająca na naturalnej nauce języka angielskiego daje znakomite efekty u dzieci w każdym wieku, co procentuje w przyszłości.

Cechą, która wyróżnia nas spośród innych szkół angielskiego dla dzieci, jest bardzo nowatorskie podejście do nauki języka obcego u najmłodszych. Korzystając z metody opracowanej przez Helen Doron, oferujemy bardzo nowoczesne narzędzia, między innymi korzystanie z interaktywnych form i źródeł nauki, co gwarantuje jeszcze lepsze efekty dydaktyczne i wzbudza naturalne zainteresowanie dzieci.

O centrum Helen Doron Ursynów

Nasza szkoła języka angielskiego opiera się na metodzie Helen Doron, która znana jest na całym świecie ze swej niebywałej skuteczności jeśli chodzi o naukę tego języka u dzieci. W przeciwieństwie do innych szkół językowych, prowadzimy kursy dla dzieci w każdym wieku, także dla niemowląt, odnosząc w tym wielkie sukcesy, co doceniają rodzice.

Rodzice, którzy chcą, by ich dzieci swobodnie posługiwały się językiem angielskim, powinni wybrać naszą szkołę. Możemy zaproponować znakomite lekcje języka angielskiego prowadzone przez doświadczonych lektorów. Nasze zajęcia są świetną zabawą dla wszystkich uczestników, zachęcają do zgłębiania wiedzy także samodzielnie w domu, przez co nauka jest jeszcze bardziej efektywna.

Organizujemy skuteczne kursy

Nasza szkoła języka angielskiego ma bardzo bogatą ofertę. Przede wszystkim cechą, która nas wyróżnia, jest fakt, iż prowadzimy lekcje języka angielskiego z podziałem na wiele grup wiekowych: 0-3, 3-6, 6-12, 12-19, dostosowując plan lekcji do wieku słuchaczy oraz ich potrzeb. Dzięki temu nasze lekcje języka angielskiego są przyjemne, a przede wszystkim skuteczne.

Cechą wyróżniającą naszą szkołę języka angielskiego jest bardzo zróżnicowana oferta. Organizujemy lekcje angielskiego dla dzieci w każdym wieku, dla przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym i nastolatków, ale także – w przeciwieństwie do innych szkół – dla niemowląt. Proponujemy także party dla dzieci z nauką angielskiego oraz zajęcia wakacyjne – obozy językowe.

Angielskiego uczymy już od najmłodszych lat

Uczenie dziecka języka obcego od najmłodszych lat jest doskonałym pomysłem, dlatego zachęcamy rodziców do zapisywania swych pociech do naszej szkoły języka angielskiego dla dzieci nawet wtedy, gdy jeszcze nie potrafią one mówić. Wbrew pozorom, daje to doskonałe efekty, gdyż dzieci z taką podstawą edukacyjną mogą być potem praktycznie dwujęzyczne.

 
Call Now Button