Helen Doron Warszawa Ursynów Na Uboczu 28 B lok. 8 02-791 Warszawa tel: 885 602 082 email: warszawa-ursynow@helendoron.pl

 
 • slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Warszawie Ursynów

 

Angielski w przedszkolu i żłobku

DidiAndPolly

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że dziecko można uczyć języka obcego kiedy jeszcze wcale nie potrafi mówić. W okresie niemowlęctwa dziecko intensywnie się rozwija, jego mózg jest otwarty na wszelkie bodźce i bardzo dobrze gromadzi wszelkie informacje. Nauka angielskiego dla najmłodszych dzieci w żłobku polega więc na oswajaniu dziecka z językiem obcym, co ułatwia mu późniejszą edukację. Angielski w przedszkolu to doskonałe rozwiązanie jeśli chce się, by dziecko osiągnęło wysoki poziom znajomości tego języka oraz dużą swobodę wymowy. W tak wczesnym okresie życia jego aparat mowy jest jeszcze na tyle elastyczny, że można uzyskać znakomite efekty w zakresie prawidłowej wymowy i akcentu. Poza tym angielski dla przedszkolaka w ramach metody Helen Doron jest wspaniałą zabawą i przygodą.

Angielski dla przedszkolaków

Oferowane przez nas lekcje angielskiego dla przedszkolaka są innowacyjną metodą nauki poprzez zabawę. Zajęcia opracowane są w taki sposób, że dziecko nawet nie zauważa, kiedy uczy się języka obcego – bawiąc się, śpiewając piosenki w obcym języku, ucząc się ich i przy tym poznając otaczający go świat, co jest typowe dla tego wieku.

W ten sposób wszystkim żłobkom, przedszkolom i punktom przedszkolnym oferujemy innowacyjny sposób nauczania języka angielskiego w oparciu o specjalne programy Didi the Dragon i Polly the Collie, opracowane przez Helen Doron Educational Group – światowego lidera w naturalnym nauczaniu dzieci języka angielskiego. Wspomniane kursy pomagają dzieciom nauczyć się poprawnego akcentu i mówienia po angielsku, a także wspomagają ich ogólny rozwój. Największą skuteczność nauczania angielskiego naszą metodą osiągamy w dużych grupach małych dzieci, a atrakcyjna cena zwiększa atrakcyjność kursu.

Didi the Dragon – dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat
Polly the Collie – dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat

Oferowane przez nas kursy języka angielskiego oparte są o czteroletni program nauczania, który oprócz treści merytorycznej zawiera elementy zabawy, stymulację wizualną i słuchową, jak również zakłada aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach. Elementy te są niezbędne do emocjonalnego, jak i umysłowego rozwoju małych dzieci. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu i prowadzone są w całości w języku angielskim. Dzieci uczą się, powtarzają słówka i różne zwroty, śpiewają historyjki i grają w gry w oparciu o oryginalny materiał zawarty na płytach CD i DVD.

Nauczanie angielskiego metodą Helen Doron jest efektywniejsze ponieważ:

 • podczas zajęć stosujemy zasadę positive reinforcement – chwalimy, wspomagamy, nagradzamy; naukę w przedszkolu wspieramy codziennym słuchaniem specjalnie opracowanych płyt CD;
 • dzieci młodsze codziennie oglądają specjalne animowane bajki na DVD;
 • nasz program nauczania jest dostosowany do każdego wieku, ambitny i interesujący;
 • do nauki angielskiego angażujemy cały mózg – w programie nauczania uwzględniamy wszystkie typy uczniów: słuchowców, kinestetyków, wzrokowców;
 • wykorzystujemy teorię wielorakich inteligencji Howarda Gardnera, widzimy różnorodność talentów dzieci i pozwalamy im się rozwijać.

Wykorzystujemy najlepszy czas na naukę języka angielskiego

Nauczanie języka angielskiego najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej! Mózg małego dziecka z łatwością może przyswoić więcej niż jeden język. Według najnowszych badań naukowych w dziedzinie rozwoju mózgu, najlepszy czas na tworzenie się połączeń nerwowych kluczowych w przyswajaniu języka to wczesne dzieciństwo. Wspieramy rozwój osobowy dzieci Didi i Polly tworzą sytuacje wychowawcze, które wspierają dzieci w ich rozwoju osobowym.

Wspieramy rozwój osobowy dzieci
Didi i Polly tworzą sytuacje wychowawcze, które wspierają dzieci w ich rozwoju osobowym.

Rozwijamy w dzieciach wiele pozytywnych cech, między innymi:

 • kreatywność i wyobraźnię,
 • pewność siebie i poczucie własnej wartości,
 • umiejętności pracy w grupie i umiejętności społeczne,
 • sprawność intelektualną i fizyczną
 • naturalną dla dzieci chęć uczenia się

Muzyka Didi i Polly
Dzieci uczą się wielu stylów muzycznych oraz choreografii do każdej z piosenek. Śpiewanie piosenek to dla dzieci świetna zabawa, na naszych zajęciach ma ona jednak głębszy sens. Oprócz możliwości wyrażania się, dzieci budują świadomość fonetyki angielskiej, oswajają się z brzmieniem języka, co w przyszłości ułatwi im naukę czytania i rozumienia ze słuchu.

Nasi nauczyciele
Nasi nauczyciele Nasi nauczyciele przechodzą specjalne szkolenie z założeń, metodyki i technik nauczania kursów Didi the Dragon i Polly the Collie, jak również praktycznych aspektów pracy z dużą grupą w przedszkolu. Specyfika treści nauczania, czyli melodyjne, wpadające w ucho piosenki, zabawna i łatwa choreografia, ciekawe historyjki i atrakcyjne animacje, sprawiają, że nauczyciele lubią prowadzić zajęcia tak, jak dzieci lubią brać w nich udział. Realizację materiału ułatwiają przejrzyste przewodniki metodyczne dla każdego z kursów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt :  885 602 082; e-mail: warszawa-pd@helendoron.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o kursie: www.youtube.com

Więcej informacji o kursach znajdą Państwo na stronie: http://didiandpolly.plDidiAndPolly2 język angielski dla dzieci w Warszawie

 
Call Now Button