X
 
 

Uwolnij swój potencjał! Helen Doron Master Franchisor Conference 2019

W słonecznej Hiszpanii trwa właśnie „Helen Doron Master Franchisor Conference 2019” – doroczne spotkanie kierownictwa Helen Doron Educational Group i dyrektorów regionalnych z całego świata.

Hasłem przewodnim jest “unleash your potential”. Wśród poruszanych tematów znajdują się m.in. wyzwania systemu franczyzowego w XXI wieku oraz nowe programy i materiały do nauki języka angielskiego metodą Helen Doron.

Helen Doron zaprezentowała nowy program do nauki czytania i pisania po angielsku – “Alphaboat”. Nauce będą towarzyszyli dobrze znani naszym uczniom – Polly i Nat, czyli pies i kot, którzy żyją w przyjaźnią i wspólnie zwiedzają świat.

Dyrektorzy z Polski  również uczestniczyli w tym międzynarodowym spotkaniu. Mamy już 180 szkół i ponad 36 tysięcy uczniów w całej Polsce. A metodą Helen Doron English dzieci i młodzież uczą się już od ponad 20 lat.

W tym roku mija 20 lat odkąd metoda zawitała do Polski. Nagrodę odebrała Joanna Cesarz-Krzystanek, która jako pierwsza otworzyła szkołę Helen Doron English w Tychach. Gratulujemy!!!

Wracamy do Was pełni dobrej energii i z nowymi pomysłami, by nasi uczniowie mieli jeszcze więcej przyjemności ucząc się z nami języka angielskiego i odważnie odkrywali świat.