• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Ursynów, Wilanów – angielski dla dzieci

 

Newsletter_01_2013

Drodzy Rodzice,

Chcielibyśmy wprowadzić periodyczne Newslettery, w których na bieżąco będziemy informować Państwa o tym co się zdarzyło ostatnio w Centrach Warszawa Południe, co się zdarzy w nadchodzacym okresie i co planujemy w niedługiej przyszłości. Chcielibyśmy je rozsyłać do wszystkich Państwa. Jednakże jeśli ktoś z Państwa nie jest zainteresowny otrzymywaniem od nas takich informacji, prosimy o informację do Centrum.

Poniżej przedstawiamy pierwszy numer. 

Newsletter Helen Doron Early English Warszawa Południe – Luty 2013

 • Co się już zdarzyło w poprzednich miesiącach

W grudniu bawiliśmy się na Warsztatach Światecznych. Osobny program dla dzieci młodszych i starszych sprzyjał wspaniałej zabawie zarówno tych pierwszych jak i tych drugich. Powstały piękne prace orygami zwiazane ze Świetami Bożego Narodzenia, a ozdoby na piernikach i formy powstałe z makaronów i suszonych owoców, stworzone przez dzieciaki,  przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

W styczniu i lutym przeprowadzaliśmy wśród Państwa ankietę, która ma służyć badaniu Państwa zadowolenia z naszej pracy. Dzięki tego typu działaniom chcielibyśmy poznawać Państwa opinie o nas i dzięki temu mieć możliwośc dalszej pracy nad jakością naszej pracy dla Państwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzieli udział w tym badaniu :).

W styczniu otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość, iż prace 5 osób z naszego rejonu awansowały na poziom ogólnopolski w konkursie Kangi’s Advanture. Jest to tym wiekszy sukces, że znalazły sie one w gronie 15 prac z całej Warszawy i Regionu Polski Centralno-Wschodniej. Jeszcze raz gratulacje dla naszych finalistów!

15 stycznia przypadał termin zapłaty kolejnej raty. Wszystkim, którzy juz uregulowali płatność bardzo dziękujemy za terminowość :).

 • Co się dzieje w lutym

Miło nam przekazać informację, iż nawiazaliśmy współpracę z University of Cambridge ESO Examinations, aby w tym roku, po raz pierwszy, zorganizować egzaminy Young Lerners English Test (YLE) dla naszych starszych uczniów. Mamy nadzieję, że będzie to zarówno dla Państwa jak i dla nas bardzo dobry sposób niezależnej weryfikacji umiejętności naszych dzieci. W tym roku nasze egzaminy odbędą się 25 maja. Szczegółowe informacje prześlemy w najbliższych dniach do Rodziców dzieci, które potencjalnie mogłyby brać udział w tych testach. A już dziś podajemy link do strony YLE, gdzie możecie Państwo znaleźć więcej informacji na temat samych egzaminów http://www.cambridgeesol.pl/exam/yle/.  Zachęcam do lektury :).

W drugiej połowie lutego, po akcji promocyjnej i lekcjach pokazowych 16 lutego, w Miasteczku Wilanów zaczyna tam pracę nasza filia. Na początek nawiązaliśmy współpracę z przedszkolem W pustyni i w puszczy na ul. Hlonda 4A. Tam będą odbywały się nasze zajęcia.

25 lutego rusza natomiast w bibliotekach na Ursynowie, akcja Warsztaty czytelnicze: „Bajki po angielsku”, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom – my też czytamy, tyle, że i po polsku i po angielsku J.Bajki będzie czytać nasza lektorka (po angielsku) wraz z p. Bartoszem Obuchowiczem (po polsku). Akcja ta skierowana jest głównie do przedszkoli z naszego rejonu.

A w naszym Centrum na Kabatach, od lutego, miło nam jest proponować Państwu kawę, herbatę i wodę dla dzieci. Zapraszamy J.

 • A co nas czeka w najbliższej przyszłości…

W połowie marca będziemy chcieli zaproponować Państwa dzieciom kolejne bezpłatne warsztaty, o tematyce Świat Wielkanocnych – szczegóły podamy w marcu, ale juz dziś zapraszamy :).

Przewidujemy równiez na Kabatach akcję: Kawa lub herbata z managerem Centrum, w trakcie której  będziecie Państwo mieć możliwość bezpośredniego porozmawiania z naszym managerem o wszystkich sprawach, które w jakiś sposób nurtują Państwa w naszej działalności. Dokładny termin podamy w marcu.

 • Ciekawostki o Helen Doron Early English

Czy wiecie Państwo ile lat jesteśmy obecni na terenie Polski?

Odpowiedź: W tym roku obchodzimy 15-lecie działalności Helen Doron w Polsce.

 • Praca domowa – tounge twister

Spróbujcie Państwo szybko przeczytać razem z dzieckiem!

**She sells seashells on the seashore** (Ona sprzedaje muszle na wybrzeżu) 🙂

Przypominam o codziennym słuchaniu płyt CD J. Przesyłamy również link do strony z grami i zabawami Klubu Kangiego:  http://kangiclub.com/.

Dobrej zabawy!

 

Serdecznie pozdrawiamy,

Pracownicy Helen Doron Warszawa Południe

 
Call Now Button