• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Ursynów, Wilanów – angielski dla dzieci

 

Newsletter_03_2013

Newsletter Helen Doron English – grudzień 2013

Co się już zdarzyło………….

 • 9 listopada ruszyły pierwsze z cyklu warsztaty organizowane w Centrach Helen Doron.  Temat warsztatów „ Czy królewny są tylko w bajkach………?” przyciągnął na zajęcia nie tylko małe księżniczki, a również ciekawskich królewiczów. Temat wiedza o Anglii zainteresował też naszych starszych uczniów. Ta grupa wiekowa wspólnie stworzyła mapę Anglii, poznając historię i najważniejsze zabytki. Zapraszamy do galerii.. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.544463765634704.1073741833.198464643567953&type=1
 • Teddy Bear’s DAY –18 listopada z okazji dnia Misia rozpoczęliśmy konkurs na najciekawiej ozdobioną kartę z misiem. Dziękujemy za tak liczny udział. Kolorowe misie dziś ozdabiają ściany w Centrach Helen Doron.  Zapraszamy do obejrzenia GALERII MISIÓW .
 • 14 grudnia zaprosiliśmy wszystkie dzieci na warsztaty świąteczne pod hasłem „Dzieci przygotowują święta” . Wykonane przez dzieci ozdoby są niepowtarzalne , a kartki wykonane własnoręcznie najpiękniejszym prezentem. Zdjęcia z warsztatów wkrótce na naszej stronie, a już dziś  na naszym FACEBOOKU………

A co nas czeka w najbliższej przyszłości…

 • 13 stycznia – rozstrzygnięcie konkursu z okazji Dnia Misia. Autorzy zwycięskich kartek zostaną nagrodzeni na zajęciach w tygodniu 13 – 17 stycznia. Nagrody zostaną przydzielone w 3 kategoriach wiekowych:  2-3 lata ; 4-5 lat ; 6+ .
 • w lutym ruszą po raz kolejny Warsztaty czytelnicze w ursynowskich bibliotekach : „Bajki po angielsku”, w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom .Bajki będzie czytać nasza lektorka (po angielsku) wraz z p. Bartoszem Obuchowiczem (po polsku). Akcja ta skierowana jest głównie do przedszkoli z naszego rejonu.
 • Przygotowania do kolejnych warsztatów – o terminie i tematyce będziemy Państwa informować na bieżąco

Ciekawostki Helen Doron

 • Sukces Helen Doron Song Club na kanale YouTube

Helen Doron Song Club pojawił się kilka tygodni temu na YouTubie. Od tej pory 24.000 osób           oglądało filmiki i słuchało piosenek pochodzących z kursów Helen Doron English. 23 zamieszczone filmiki, przeznaczone dla dzieci poniżej 10 roku życia.

Song Club jest odwiedzany przez rodziców i dzieci ze 125 krajów. Polska plasuje się na 2 miejscu.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania całe rodziny. http://www.youtube.com/watch?v=uG0RuyK19f0

 • Filmiki z działań Helen Dorn . Pierwszy z serii 10 jest już na naszym FB.

Zachęcamy  do obejrzenia http://youtu.be/lKggoTucR4I

 

 • Praca domowa- tounge twister

Spróbujcie szybko przeczytać Do tongue twisters twist your tongue?  🙂

Przypominamy o codziennym słuchaniu płyt CD:)))

 
Call Now Button