• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Ursynów, Wilanów – angielski dla dzieci

 

Lektorzy

Wszyscy lektorzy pracujący w naszym Centrum są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. Przechodzą wieloetapowe szkolenia obejmujące zagadnienia takie jak: psychologia rozwojowa, pedagogika, metodyka nauczania języka obcego, plastyka, teatr, taniec, umuzykalnienie. Oprócz doskonałej znajomości języka angielskiego cechuje ich entuzjazm i pasja pracy z dziećmi. Są kreatywni i pełni inwencji, w nauce języka wykorzystują przygotowywane przez siebie materiały.

A wszystko po to… aby nauka była efektywna i przyjemna.

 

Marta

Jestem nauczycielką od 15 lat. Pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi zbierałam w fantastycznej szkole językowej w Alicante, w Hiszpanii. Ten niesamowity czas utwierdził mnie w przekonaniu, że to jest dokładnie to co chcę robić i, że nawet maluchy można z sukcesem uczyć używając w czasie lekcji tylko języka angielskiego. Prywatnie jestem żoną i mamą. Mam małego 3 letniego Flupka i dziewczynkę 19 miesięczną która zaczyna mówić w 2 językach. Lubię patrzyć na świat oczami moich dzieci i przez obiektyw mojego starego wysłużonego aparatu.Zdecydowałam się uczyć w Helen Doron, bo wierzę w tą metodę i widzę jej efekty. Mało kto w Polsce zdaje sobie sprawę z tego, ze jesteśmy jednym z ostatnich monolingualnych krajów w Europie. To nie jest wstyd, ale nasze dzieci mają o tyle trudniejszy start w przyszłość bez znajomości języka angielskiego. Podczas gdy inne dzieci zbierają szlify w innych dziedzinach, nasze dzieci dopiero rozpoczynają naukę angielskiego “na serio”. A najlepszy moment, żeby zacząć to nie początek szkoły podstawowej. Żeby przyswoić język na zasadzie zanurzenia jak w przypadku języka ojczystego, należy zacząć wcześniej. I to oferuje Helen Doron. Codzienny kontakt z językiem. To najbardziej podoba mi się w tej metodzie. I jeszcze to, że mój 3 latek zaczyna składać krótkie zdania po 3 miesiącach nauki.Uwielbiam pracę z dziećmi. Wyjątkowo udane lekcje dają mi niesamowitą satysfakcję. A radość dzieci jest bezcenna.

Zuzia

Jestem studentką studiów amerykanistycznych  Uniwersytetu Warszawskiego. Już w dzieciństwie interesowałam się kulturą krajów anglosaskich.  Studia amerykanistyczne od dawna były moim marzeniem, jednak zostałam licencjonowanym geografem(praca dyplomowa dotyczyła Stanów Zjednoczonych).  Posiadam bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi, również niepełnosprawnymi. Jestem osobą otwartą i bardzo energiczną.Moja największą pasją są podróże oraz muzyka,a największym marzeniem podróż do USA oraz Nowej Zelandii.   W Helen Doron uczę 5 rok i mogę powiedzieć, że była to świetna decyzja. Praca z maluchami daje mi dużo radości i satysfakcji. Dzięki metodzie Helen Doron każde zajęcia są wspaniała zabawą a efekty widoczne są z tygodnia na tydzień.

Krzysztof 

Odkąd wiele lat temu obejrzałem “Gliniarza w przedszkolu”, wiedziałem, że chcę pracować z małymi dziećmi. Nie miałem tylko pojęcia, jak wdrożyć ten zamiar w życie, dopóki nieco przypadkowo nie natknąłem się na ogłoszenie o pracę od firmy, która potem okazała się Helen Doron Early English. Był rok 2001, pionierskie czasy… więc i ja trochę jestem pionierem polskiej gałęzi Helen Doron. Zacząłem tak jak chciałem, od małych dzieci, wyspecjalizowałem się w kursie EFI. Stopniowo uczniowie mi rośli, a ja odkrywałem, że lubię też uczyć starszych. Teraz może nawet najbardziej lubię te “starsze” kursy: Paul Ward, Teens…

Poza Helen Doron uczę też w podstawówce i odnajduję się w tym, bo tam bardziej niż lektorem jestem wychowawcą – a tak naprawdę to, co lubię w tej pracy najbardziej, to spędzać czas z dziećmi.

Karolina Jestem nauczycielem Helen Doron od 2011 roku. Moja przygoda z Helen Doron rozpoczęła się w Hiszpanii w Sewilli gdzie uczyłam przez 4 lata. Jako nauczyciel oraz team leader całego  zespołu miałam okazje poznać wielu wspaniałych nauczycieli od których zaczerpnęłam wiele inspiracji. Uwielbiam pracę z dziećmi, więc nauka tą metodą jest dla mnie samą przyjemnością. Największa radość sprawia mi uśmiech na twarzy uczniów gdy przychodzą na zajęcia, oraz ich postępy! Nie raz łza zakręciła mi się w oku gdy słyszałam ich mówiących po angielsku. Miałam przyjemność prowadzenie grup na wszystkich poziomach od BBS do Teens i chyba nie jestem w stanie wskazać mojego ulubionego gdyż każdy z nich „ma coś w sobie”.  Gdy myślę o metodzie to zawsze nasuwa mi się stwierdzenie:  gdyby nie Helen Doron nie wiedziałabym, że mogę być aż tak kreatywna!

Agnieszka

 

Jestem absolwentką edukacji wczesnoszkolnej z nauczaniem angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Angielskiego uczę już od ponad 10 lat, a moją przygodę z Helen Doron rozpoczęłam w 2013.

Uwielbiam pracować z dziećmi, ich sukcesy w zdobywaniu nowych umiejętności zawsze napełniają mnie dumą i radością. Moją pasją, poza nauczaniem, jest sport. Wciąż próbuję nowych dyscyplin, ale moimi ulubionymi są jak na razie rugby, biegi długodystansowe i zajęcia ze sztangami.

 

 

 
Call Now Button