• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Ursynów, Wilanów – angielski dla dzieci

 

Nasze Centra

W naszych dwóch lokalizacjach na Ursynowie (Na Uboczu i Koncertowej) dysponujemy salami dostosowanymi do nauczania zarówno tych najmłodszych (poniżej pierwszego roku życia) jak i dzieci szkolnych. W zależności od wieku dzieci i kursu na który uczęszczają, dzieci uczą się zgromadzone wokół nauczyciela na poduszkach, przy małych stolikach bądź przy stołach umożliwiających dowolną aranżację ich ustawienia w zależności od wymagań lekcji. Sale wyposażone są w sprzęt grający, telewizory lub tablice interaktywne – pomoce potrzebne i wspierające realizację materiału kursu.

Wszystkie sale są zaprojektowane kolorowo i nowocześnie, tak aby dzieci czuły się u nas dobrze. W obu szkołach jest kącik zabaw dla dzieci, gdzie nie nudząc się mogą oczekiwać na zajęcia oraz podręczna biblioteczka z książkami w języku angielskim. Natomiast szafy w obu lokalizacjach cieszą się dużą popularnością w śród najmłodszych i zapewniają dodatkową atrakcję. A jaką, to już odkryją sami…

 

 
Call Now Button