• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci i młodzieży Helen Doron -Warszawa Tarchomin-Białołęka

 

Oferta dla przedszkoli i żłobków

Żłobkom, przedszkolom i punktom przedszkolnym oferujemy nauczanie języka angielskiego w oparciu o  programy  Didi  the Dragon i Polly the Collie,  opracowane przez  Helen Doron Educational Group  – światowego lidera w naturalnym nauczaniu dzieci języka angielskiego. Są to  kursy, które nie tylko uczą mówienia po angielsku, ale także wspomagają ogólny rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Przeznaczone są dla dużych grup małych dzieci, a  przystępna cena i doskonale wyszkolona kadra zwiększają ich atrakcyjność.

Didi the Dragon –  dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat Polly the Collie – dla dzieci w wieku od  4 do 7 lat

Nasze kursy to czteroletni program nauczania, który oprócz treści merytorycznej zawiera elementy zabawy, stymulację wizualną i słuchową, jak również zakłada aktywne uczestnictwo dzieci w zajęciach.  Elementy te są niezbędne do emocjonalnego, jak i umysłowego rozwoju małych dzieci. Zajęcia odbywają się 1 lub 2 razy w tygodniu  i prowadzone są  w całości w języku angielskim. Dzieci uczą się, powtarzają słówka i zwroty, śpiewają historyjki i grają w gry w oparciu o oryginalny materiał zawarty na płytach CD i DVD.

Uczymy efektywniej dzięki temu, że:

 • podczas zajęć stosujemy zasadę positive reinforcement – chwalimy, wspomagamy, nagradzamy;
 • naukę w przedszkolu wspieramy codziennym słuchaniem specjalnie opracowanych płyt CD;
 • dzieci młodsze codziennie oglądają specjalne animowane bajki na DVD;
 • nasz program nauczania jest dostosowany do wieku, ambitny i interesujący;
 • do nauki angażujemy cały mózg – w programie nauczania uwzględniamy wszystkie typy uczniów: słuchowców, kinestetyków, wzrokowców;
 • wykorzystujemy teorię wielorakich inteligencji Howarda Gardnera, widzimy różnorodność talentów dzieci i pozwalamy im się rozwijać.

Wykorzystujemy najlepszy czas na naukę języka Im wcześniej , tym lepiej!  Mózg małego dziecka z łatwością może przyswoić więcej niż jeden język. Według najnowszych badań naukowych w dziedzinie rozwoju mózgu, najlepszy czas na tworzenie się połączeń nerwowych kluczowych w przyswajaniu języka to wczesne dzieciństwo.

Wspieramy rozwój osobowy dzieci Didi i Polly tworzą sytuacje wychowawcze, które wspierają dzieci w ich rozwoju osobowym.

Rozwijamy w dzieciach:

 • kreatywność i wyobraźnię
 • pewność siebie i poczucie własnej wartości
 • umiejętności pracy w grupie i umiejętności społeczne
 • sprawność intelektualną i fizyczną
 • naturalną dla dzieci chęć uczenia się

Muzyka Didi i Polly Dzieci uczą się wielu stylów muzycznych oraz choreografii do każdej z piosenek. Śpiewanie piosenek to dla dzieci świetna zabawa, na naszych zajęciach ma ona jednak głębszy sens. Oprócz możliwości wyrażania się, dzieci budują świadomość fonetyki angielskiej, oswajają się z brzmieniem języka, co w przyszłości ułatwi im naukę czytania.

Nasi nauczyciele Nasi nauczyciele przechodzą specjalne szkolenie z założeń, metodyki i technik nauczania kursów Didi the Dragon i Polly the Collie, jak również praktycznych aspektów pracy z dużą grupą w przedszkolu. Specyfika treści nauczania, czyli melodyjne, wpadające w ucho piosenki, zabawna i łatwa choreografia, ciekawe historyjki i atrakcyjne animacje, sprawiają, że nauczyciele lubią prowadzić zajęcia tak, jak dzieci lubią brać w nich udział. Realizację materiału ułatwiają przejrzyste przewodniki metodyczne dla każdego z kursów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt : tel. 607 057 838;  e-mail: warszawa-wsch@helendoron.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o kursie: http://www.youtube.com/watch?v=V1vptdnb-wk

Więcej informacji o kursach znajdą Państwo na stronie: http://didiandpolly.pl

 
Call Now Button