• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Warszawa – Wesoła

 

II Piknik Rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012

Następny:

28 czerwca w ogrodzie centrum Helen Doron w Warszawie-Wesołej odbył się już II Piknik Rodzinny z okazji zakończenia roku szkolnego. Po pobraniu kart drużynowych, nasze drużyny/rodziny miały do zaliczenia 4 konkurencje w języku angielskim – Kręgle, Segregacja według kolorów na czas, Odgłosy zwierząt oraz Puzzlowy Obrazek. W nagrodę pomalowane zostały wszystkie dziecięce buzie i każdemu dziecku zostało zrobione zdjęcie z Kangim (do odbioru w nowym roku szkolnym). Odbył się również Konkurs Piosenki Angielskiej, a drużyny mogły uzupełnić zapas sił przy stole z poczęstunkiem. Na koniec zostały rozdane dyplomy ukończenia roku szkolnego i specjalne szarfy dla uczniów kończących kursy. Wszystkim życzymy radosnych wakacji i widzimy się już we wrześniu!

 
Call Now Button