• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Warszawa – Wesoła

 

Już po warsztatach CARNIVAL & VALENTINE’S DAY

Następny:

Poprzedni:

24.01 w Centrum Helen Doron Warszawa-Wesoła odbyły się kolejne warsztaty plastyczne po angielsku, tym razem o tematyce CARNIVAL & VALENTINE’S DAY. Dzieci wykonały 5 różnych prac związanych z karnawałem i walentynkami (Heart Stamp Cards, Heart Mobiles, Carnival Masks, Secret Message Envelopes, Magnetic Hugging Hearts), a w międzyczasie można było częstować się specjalnie przygotowanymi słodkościami. Dodatkowo można było zagrać w Valentine’s Hopscotch Game i Valentine’s Day/Carnival Words Puzzles. Wszystkim przybyłym zrobiliśmy zdjęcia do walentynkowej NIESPODZIANKI, którą dzieci otrzymają na zajęciach po feriach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy udanych ostatnich dni karnawału oraz nadchodzących walentynek. ALL YOU NEED IS LOVE!

 
Call Now Button