• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Warszawa – Wesoła

 

Warsztaty plastyczne „Christmas”

Następny:

Poprzedni:

W Mikołajki w Centrum Helen Doron Warszawa-Wesoła odbyły się warsztaty plastyczne po angielsku o tematyce Christmas, czyli świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wykonały aż 5 różnych prac plastycznych związanych z dniem Świętego Mikołaja i Bożym Narodzeniem – świąteczne kartki, drewniane ozdoby, reniferowe korony, śnieżynki z papierków do muffinów i cukrowe laseczki z odcisków palców. W międzyczasie poczęstunek – bałwankowe muffinki, bałwanki i renifery na patyczkach, bałwankowy napój i inne. Można było sobie również zrobić zdjęcie ze świątecznymi rekwizytami w specjalnie przygotowanej „fotobudce”, poukładać świąteczne puzzle i pobawić się w przyklejanie (z zamkniętymi oczami) czerwonego nosa Rudolfowi. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie i oczywiście życzymy „Merry Christmas”!

 
Call Now Button