• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Warszawa Wola – Angielski dla dzieci

 

O metodzie

Angielski dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 19 lat!

…tworzymy przyszłość Twojego dziecka

Naukowe podstawy

Lingwistka Helen Doron stworzyła i rozwinęła metodologię, która działa! Stworzyła całościowy, zintegrowany i logicznie poukładany system nauczania języka angielskiego oparty na badaniach naukowych. Metoda Helen Doron i inne podobne metody (dotyczące nie tylko nauki języków, ale także matematyki, czy gry na skrzypcach) wykorzystują naturalne zdolności dzieci do przyswajania niewiarygodnej liczby informacji, bez żmudnego powtarzania, podczas zabawy. To, co jest nieodłącznym przywilejem dzieciństwa okazuje się być także wyspecjalizowanym, ewolucyjnym mechanizmem uczenia się.

Otaczamy dziecko językiem angielskim

Poznawanie drugiego języka w dzieciństwie, obok muzyki i matematyki (które są najtrudniejszymi i najbardziej abstrakcyjnymi umiejętnościami jakie dziecko może posiąść), jest skutecznym sposobem na przyspieszenie rozwoju intelektualnego dzieci. Uczniowie bardzo szybko wyzbywają się barier językowych, są pewni siebie, co zdecydowanie pomaga również osiągnąć sukcesy w szkole. Warto też wspomnieć, że dzieci z łatwością „chwytają” obcy akcent, wszak jest to muzyka języka.

Wyjątkowe zajęcia

U nas każdą nieobecność można odrobić, żadne z zajęć nie przepada. Grupy są 3-8 osobowe, co pozwala na indywidualną uwagę nauczyciela i niemal nieograniczone możliwości wypowiadania się przez ucznia. Zajęcia pomagają budować poczucie pewności siebie, doskonalą pamięć i koordynację ruchową. Uczymy multisensorycznie tzn., że trafiamy do wszystkich dzieci: słuchowców, kinestetyków czy wzrokowców. Wykorzystujemy teorię wielorakich inteligencji Howarda Gardnera tak, aby każde dziecko w pełni korzystało z zajęć. Mamy multimedialną platformę z grami i zabawami dla dzieci oraz aplikacje na urządzenia mobilne. Wszystko to powoduje, że nasze kursy są bardziej atrakcyjne dla dzieci. Mamy kreatywnych, wykształconych , certyfikowanych nauczycieli.

Dzieci to KOCHAJĄ!

Lekcja pokazowa jest bezpłatna. Możesz przyjść i przekonać się czy nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku.

Dlaczego warto uczyć dziecko języka angielskiego metodą Helen Doron?

Badania dowiodły, że mózg człowieka osiąga pełny rozwój przed siódmym rokiem życia. W pierwszych sześciu latach przyswajamy mnóstwo faktów oraz informacji, które następnie przechowujemy w pamięci.

Na rozwój mózgu dziecka można wpłynąć poprzez dostarczanie mu odpowiednich informacji. Proces przyswajania języka jest niezwykle złożony, a mimo to dziecko bez trudu opanowuje jeden bądź więcej języków przed ukończeniem trzeciego roku życia, a nawet wcześniej.

Uczenie się języka obcego we wczesnym wieku rozwija drogi w korze słuchowej mózgu dziecka i silnie stymuluje rozwój ogólnej inteligencji, wpływa też bardzo korzystnie na dzieci opóźnione w rozwoju oraz dzieci autystyczne.

Im młodsze dziecko, tym łatwiej i bardziej naturalnie przychodzi mu przyswajanie języka obcego. Z wiekiem coraz trudniej o dobry akcent, poprawność gramatyczną oraz swobodę posługiwania się językiem właściwą jego rodzimym użytkownikom.

Nauka angielskiego we wczesnych latach dzieciństwa sprawi, że dziecko polubi ten język. Łatwiej też będzie mu odnieść sukces podczas szkolnych lekcji angielskiego.

Uczenie się angielskiego metodą Helen Doron to wielka przyjemność,  przygoda dająca ogromną radość. Radość ta może też stać się udziałem rodziców, którzy obserwują postępy swoich pociech, a ze swymi najmłodszymi latoroślami czynnie uczestniczą w zajęciach!

 
Call Now Button