• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Warszawa Wola – Angielski dla dzieci

 

Nasi lektorzy

Lektorzy uczący w naszej szkole są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron. W celu zdobycia licencji każdy lektor przechodzi sześciodniowe szkolenie, podczas którego poznaje specyfikę metody oraz uczy się pracy z dziećmi. W trakcie szkolenia lektor, poprzez różnorodne ćwiczenia, uczy się efektywnie prowadzić zajęcia oraz zdobywa wiedzę z takich dziedzin jak: pedagogika, metodyka nauczania języka obcego, psychologia rozwojowa, teatr, taniec, umuzykalnienie, plastyka.

W naszej szkole lektorzy oprócz tego, że doskonale znają język angielski, są osobami z pasją, kochają dzieci i pracę z nimi. Są również osobami o wysokiej kulturze osobistej, odnoszącymi się z szacunkiem do młodych ludzi i ich potrzeb.

Lektorzy Helen Doron przygotowują wspaniałe pomoce naukowe, wykorzystywane w trakcie zajęć, tak aby zajęcia były ciekawe dla dzieci, dynamiczne i pełne mądrej zabawy. Nauka języka angielskiego w naszej szkole angażuje wszystkie zmysły – wzrok, słuch, smak, węch, dotyk oraz ruch. Dzięki temu przyswajanie wiedzy przez Państwa pociechy jest szybkie, miłe i przyjemne, a przede wszystkim efektywne.

W swojej pracy lektorzy korzystają z prawie trzydziestoletnich doświadczeń nauki metodą Helen Doron na całym świecie, która jest nieustannie rozwijana. Ponadto ustawicznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez:

 • hospitacje i mentoring,
 • coroczne konferencje,
 • profesjonalne szkolenia,
 • wymianę doświadczeń z innymi lektorami na całym świecie poprzez “Teacher Forum”.

 

 
Call Now Button