• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron – Warszawa Wola – Angielski dla dzieci

 

Regulamin Centrum

 1. Odrabianie zajęć należy wcześniej umówić w sekretariacie lub pod numerem tel.: 607 634 059 .
 2. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie nieobecności telefonicznie, SMS-em lub mailowo. Ułatwi nam to zapisywanie dzieci na odrabianie zajęć.
 3. Jeżeli planują Państwo wyjazdy w roku szkolnym prosimy o wcześniejsze odrobienie ewentualnych nieobecności, pod koniec roku szkolnego grupy są zapełnione.
 4. Prosimy, aby nie przyprowadzać przeziębionych, zakatarzonych lub chorych dzieci na zajęcia. Dbajmy o zdrowie nasze, naszych dzieci i personelu placówki.
 5. Zadbaj o to, aby Twoje dziecko posiadało na każdych zajęciach podręcznik.
 6. Rolą nauczyciela, obok nauki języka angielskiego, jest rozwój umiejętności społecznych ucznia – kształtowanie pozytywnych postaw, szacunku, tolerancji i współpracy. Oznacza to, że na lekcjach obowiązują pewne zasady, a zadaniem ucznia jest ich przestrzegać.
 7. Nie zmuszaj dziecka, aby samodzielnie podejmowało próby mówienia, kiedy jeszcze nie czuje się gotowe.
 8. Prosimy o wyłączenie telefonów komórkowych podczas zajęć. Jeśli chcesz zrobić zdjęcie, lub nagrać filmik zapytaj o zgodę lektora. Szanujemy prywatność pozostałych dzieci i ich rodziców.
 9. Bardzo prosimy o terminowe regulowanie należności zgodnie z informacją podaną na formularzach zgłoszeniowych.
 10. Słuchanie materiałów jest nieodzownym elementem metody i ma wpływ na jej końcowy efekt. Wskazanych przez lektora epizodów słuchamy 2 razy dziennie, codziennie.
 11. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących procesu nauczania Twojego dziecka, porozmawiaj z lektorem, obsługą sekretariatu lub dyrekcją.
 12. Jeśli masz uwagi lub sugestie związane z zajęciami lub funkcjonowaniem szkoły prosimy o kontakt z sekretariatem lub dyrekcją. Zależy nam na zadowoleniu i komforcie całej Drużyny Helen Doron! 🙂
 13. Jeśli nie towarzyszysz swojemu starszemu dziecku w zajęciach, wykaż zainteresowanie co dziś robiło, czy ma zadaną pracę domową i kiedy przewidziany jest test. W razie wątpliwości, zapytaj lektora.

Warszawa Wola, ul. Ożarowska 59, tel. 607 634 059

 
Call Now Button