• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Angielski dla dzieci Wrocław

 

O nas

Centrum Helen Doron “KRZYKI- GAJ” z siedzibą przy ulicy Terenowej 40 uczy od 2000 roku. Jest jednym z pierwszych centrów Helen Doron w Polsce. Naszym największym atutem jest doświadczona kadra nauczycielska.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Po ukończeniu wszystkich kursów metody Helen Doron, proponujemy naszym uczniom naukę w grupach młodzieżowych w Centrum Językowym. W ten sposób naukę można kontynuować nawet do poziomu certyfikatu FCE czy CAE.

Cieszymy się z nauki rodzinnej, dlatego dbamy o rodzeństwa. W ciągu roku szkolnego organizujemy dla naszych uczniów szereg atrakcji (warsztaty weekendowe, noc dziecka, spotkania okolicznościowe).  Pod koniec roku szkolnego nagradzamy wszystkich uczniów prezentami.

 
Call Now ButtonZAPISY NA LEKCJE POKAZOWE