• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Wrocław Południe Helen Doron

 

O nas

Centrum Helen Doron English Wrocław Południe powstało w 2002 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Agnieszka Godlewska, absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, ale przede wszystkim mama trójki wspaniałych dzieci, z którymi rozpoczęła swoją przygodę z Helen Doron English. Centrum powstało z pasji uczenia i miłości do dzieci i jest obecnie prężnie działającym ośrodkiem nauczania, oferującym kursy językowe metodą Helen Doron dla prawie 450 dzieci. Oprócz regularnych kursów rocznych nasze Centrum oferuje również półkolonie letnie i zimowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Centrum Helen Doron Wrocław Południe mieści się w siedzibie Szkoły Językowej IN ENGLISH w nowym budynku przy ul. Przyjaźni tuż przy przepięknym Parku Klecińskim, gdzie po zajęciach można skorzystać z placu zabaw lub pospacerować wzdłuż rzeki Ślęzy i nakarmić kaczki. Nasze Centrum posiada 6 estetycznych i wygodnych sal z dobrym zapleczem sanitarnym.

 
Call Now Button