• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Wschowa – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Kursy

Kursy, które prowadzimy w centrum Helen Doron we Wschowie:

It’s a Baby Dragon to pełne zabawy i muzyki wprowadzenie do języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-4 lata. Dzieci uczą się mówić w języku angielskim w naturalny sposób, tak jak uczą się języka ojczystego.

W zabawnym serialu animowanym Książę Sam, Kot Fluffy i Smok Didi, żartobliwie wprowadzają podstawowe angielskie słownictwo i wyrażenia. Dzięki słuchaniu materiałów w tle, pozytywne wzmacnianie i dynamiczną interakcję, dzieci uczą się mówić łatwo i naturalnie, tak jak uczą się swojego języka ojczystego.

W kursie Fun with Flupe, dzięki filmom animowanym, piosenkom i rymowankom dzieci w wieku 4-6 lat uczą się słownictwa, poprawnej wymowy oraz podstaw struktur gramatycznych języka angielskiego.

Pochodzący ze świata baśni bohaterowie kreskówek, Granny Fix i Flupe oraz pięcioletni ciekawy świata Paul, zabierając dzieci do swojego magicznego świata sprawiają, że nauka języka angielskiego jest fascynującą zabawą.

Kurs obejmuje 25 piosenek i wiele rymowanek, które rozwijają świadomość fonetyczną dzieci oraz przygotowują je do czytania.

W kursie Jump with Joey, dzieci rozwijają umiejętności komunikacyjne i poznają autentyczny język dzięki 25 piosenkom, grom, pełnym energii zajęciom w grupie oraz dodatkowym aplikacjom w domu. Kurs wprowadza technologię rozszerzonej rzeczywistości, w której bohaterowie ożywają w swoich magicznych książkach.

Jump with Joey jest to poziom przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat. Ten niezwykle angażujący kurs obejmuje 12-odcinkowy serial animowany, który opowiada o przygodach Paul’a i jego przyjaciółki Millie, którzy pomagają kangurzycy Kangi i jej psotnemu synowi Joey’owi rozwiązywać problemy w Storyville.

Dzieci uczą się 25 piosenek, szerokiego słownictwa, a także ważnych wartości, takich jak przyjaźń czy ochrona środowiska.

Jump with Joey to pierwszy kurs Helen Doron English, który wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości. Nauka języka angielskiego jest bardziej ekscytująca, gdy bohaterowie kursu Jump with Joey ożywają przy wykorzystaniu aplikacji. Ta dodatkowa funkcja uzupełnia codzienne słuchanie ścieżek audio i oferuje uczniom więcej możliwości interakcji z językiem w domu.

Kurs Paul Ward Explores pomaga uczniom wzmocnić fonikę i umiejętność czytania i pisania w języku angielskim, jednocześnie ucząc 1800 angielskich słów. Kurs ten jest przeznaczony dla uczniów w wieku 9-12 lat.

Osiem oryginalnych piosenek, opowiadań i ekscytujących zajęć motywuje uczniów do śledzenia z zaangażowaniem przygód w podróży dookoła świata głównego bohatera, Paula. Na każdej lekcji uczniowie razem z Paulem poznają nowych przyjaciół z różnych kultur i krajów.

Kurs obejmuje duży zasób słownictwa (1800 słów). Dzięki opowiadaniom, piosenkom, grom, pełnym interakcji zajęciom, rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu, czytania, pisania i coraz bardziej płynnego komunikowania się w języku angielskim. Postępy uczniów mierzone są przy pomocy testów.

 
Call Now Button