X
 
 

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Dzieci i młodzież zapraszamy na lekcje pokazowe metody Helen Doron English. Zapisać można się poprzez bezpośredni kontakt ze szkołą, najlepiej znaleźć tę najbliższą miejsca zamieszkania lub poprzez naszą stronę internetową.

Naukę w naszej szkole może rozpocząć 3-miesięczny maluszek, a zakończyć dorosły 19-letni człowiek. Pierwsza lekcja jest za darmo. Dzieci uczestniczą w niej najczęściej z rodzicami, żeby zobaczyć, na czym polegają nasze zajęcia i w jaki sposób uczymy. Najmłodszym zwykle podczas lekcji towarzyszą rodzice, którzy biorą aktywny udział w zabawach, proponowanych przez lektora. Starsze, które z pewnością miały już kontakt z angielskim w żłobku czy przedszkolu, nie wymagają asysty. Najmłodszym zwykle trzeba pokazać, na czym polega nauka poprzez zabawę i tu właśnie pomagają rodzice. Ponadto opiekun zapewnia strefę komfortu dla malucha, który najczęściej po raz pierwszy bierze udział w zorganizowanych zajęciach.

Metoda Helen Doron English to nowatorska metoda nauczania, dzięki której każde dziecko uczy się w naturalny sposób i uwalnia swój językowy potencjał.

Każdy uczeń zostaje wyposażony w zestaw materiałów edukacyjnych. Są to 4 książki oraz materiały dźwiękowe do słuchania w domu. Do wybranych kursów, dla najmłodszych dzieci, są także filmiki, które przedstawiają życie bohaterów naszych kursów. Grupy liczą maksymalnie osiem osób. Jeśli dziecko jest chore, istnieje możliwość odrabiania nieobecności. Po każdej zakończonej lekcji dzieci zbierają naklejki do paszportów ucznia.

Dodatkowe materiały po angielsku do słuchania i oglądania, które mają na celu wspomóc naukę, dostępne są na Helen Doron YouTube Channel, pełnym wspaniałych piosenek i filmów. Dla nastolatków mamy natomiast pierwsze anglojęzyczne radio dla osób uczących się języka angielskiego – Helen Doron Radio. Można tam posłuchać ciekawych wywiadów, rozmów z interesującymi ludźmi. Poruszane są również tematy związane z nauką angielskiego, np. o gramatyce, słownictwie, wskazówki związane ze skuteczną nauką. Nie brakuje też angielskiego humoru i dobrej muzyki.

Oferujemy również dostęp do Kangi Club. Jest to platforma z grami i aplikacjami utrwalającymi materiał.

Ponadto każda szkoła organizuje w ciągu roku szkolnego różne wydarzenia i imprezy dodatkowe, np. nocowanie w szkole, zabawę na Halloween, warsztaty świąteczne, czy zimowe lub letnie półkolonie.  Naukę metodą Helen Doron English można kontynuować wiele lat, ponieważ nauka każdego języka to długotrwały proces.

Zapraszamy na nasze lekcje pokazowe!