Opowiedz nam o swoim sukcesie ostatnich 15-lat i wygraj pobyt w luksusowym SPA

Helen Doron konkurs

Sieć szkół językowych Helen Doron Early English wraz z portalem www.polki.pl ogłasza kolejny konkurs z okazji 15-lecia metody w Polsce.

Aby wygrać weekendowy pobyt w SPA, trzeba wejść na stronę http://polki.pl/polki-w-pracy-po-pracy_artykul,10032618.html kliknąć „Biorę udział”. Zapoznać się z regulaminem. I w komentarzu opisać, czym jest dla Was sukces minionych 15-lat.

Naszym sukcesem i największą dumą są nasi uczniowie. Niektórzy z nich uczą się u nas angielskiego już od 15 lat. Są teraz nastolatkami i zdają międzynarodowe egzaminy, o czym można przeczytać na naszej stronie głównej http://helendoron.pl/blog/aktualnosci/egzaminy-to-nasza-specjalnosc.html

Najmłodsi są radosnymi niemowlakami. Uczestniczą w zajęciach razem ze swoimi rodzicami. Poznają nie tylko język angielski, ale rozwijają się pod każdym względem: muzycznym, motorycznym, artykulacyjnym, emocjonalnym. Jak to wszystko jest możliwe z maluchami? Zobaczcie sami  http://www.youtube.com/watch?v=LD_jAyAS8JI

Nauka języka angielskiego, która jest przyjemnością i dobrą zabawą, to najlepszy start dla naszych dzieci. Jeśli mając kilka miesięcy lub kilka lat polubią ten język, zaczną go rozumieć i porozumiewać się w nim, możemy mieć pewność, że w przyszłości będą biegle posługiwać się angielskim, a żadna bariera językowa nie będzie im straszna.

Jesteśmy ciekawi Waszych sukcesów. Oprócz nagrody głównej, przyznane zostaną także wyróżnienia – elegancką filiżankę do herbaty ze spodkiem firmy Villa Italia Clara Gold.

Czekamy na Wasze wypowiedzi i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.