Odwiedziliście już www.teenbuzz.co?

Teen buzz to jedna z platform Helen Doron English, dzięki której nastolatkowie, a nawet i osoby dorosłe, mogą szlifować swój angielski. Znajdziecie tam dużo ciekawych artykułów, quizów, dużo dobrej muzyki oraz możliwość porozmawiania po angielsku na czacie. To najlepsze miejsce do nauki angielskiego. Dlaczego?

Po pierwsze możecie słuchać radia po angielsku online. Audycje dotyczą spraw, którymi interesują się obecnie młodzi ludzie, np. zdrowego odżywania, fitnessu, ekologii. Można też porozmawiać z nastolatkami z całego świata.

Po drugie DJ-e puszczają świetną muzykę. I to nie tylko tę najnowszą i najbardziej modną. W Helen Doron Radio usłyszycie muzykę klasyczną oraz dużo romantycznych piosenek.

Po trzecie są różne quziy i krzyżówki, które sprawdzę nie tylko znajomość angielskiego, ale także wiedzę ogólną.

Możecie także posłuchać inspirujących historii oraz nauczyć się mnóstwa nowych słówek z audycją „Word of the day”.

Znajdzie się też coś i dla tych, którzy lubią gotować. W zakładce „The veggie chef” są przepisy na zdrowe, pełne warzyw, owoców i witamin sałatki, ciasta, przekąski.

A dla tych, którzy interesują się historią, jest „This week in history”, gdzie są prezentowane najważniejsze wydarzenia z historii świata.

Nie zabraknie też wiadomości ze świata celebrytów oraz tekstów dotyczących ekologicznego życia.

Nauka z radiem jest bardzo przyjemna. Może go słuchać wszędzie, np. w drodze do szkoły, czy na dodatkowe zajęcia. Dostęp jest bardzo łatwy, wystarczy mieć internet. Radio z pewnością pomoże w szkolnej nauce. A teksty zamieszczane na platformie przydadzą się przy odrabianiu nie jednej pracy domowej.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.