Zostań bohaterem!

Każdy, czy mały czy trochę większy, może pomagać i zostać bohaterem. Wszyscy mamy taką możliwość. 3-ego kwietnia ruszyła nasza międzynarodowa kampania „Young Heroes”, która ma zainspirować dzieci do uwolnienia ich potencjału i wewnętrznego bohatera.

Już za 5 dni zacznie się głosowanie na najlepszy projekt akcji. Na stronie YOUNG HEROES możecie zobaczyć wszystkie zgłoszone do tej pory pomysły. Grupy dzieci i młodzieży z całego świata zgłaszają swoje projekty. Są wśród nich na przykład takie: ratowanie pszczół, sadzenie drzew, pomoc osobom starszym i chorym dzieciom, opieka nad bezdomnymi zwierzętami, sprzątanie wybrzeża, i wiele wiele innych.

Jeszcze przez 5 dni każdy może dołączyć. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć zmieniać świat. Nawet ten najbliższy. Wystarczy rozejrzyjcie się dookoła. Kto potrzebuje pomocy? Co wymaga zmiany? Najlepiej kiedy nie działamy sami. Trzeba stworzyć zespół, a wtedy łatwo znajdźcie się wyzwanie i jednocześnie rozwiązanie problemu.

Może opublikowane już projekty zainspirują Was do pracy? Zmiana, której dokonacie może być mała, np. posadzicie kwietną łączkę dla pszczół w doniczce na balkonie lub na większą skalę – będziecie pomagać schronisku dla zwierząt lub samotnym, starszym ludziom w Waszej okolicy.

Dołączcie do naszej akcji „Young Heroes”. Jeszcze nie jest za późno. „Bądźcie zmianą, którą chcecie widzieć w świecie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.