Mama i Dorotka

Mama Dorotki latami uczyła się angielskiego. Najpierw w szkole publicznej, która trwała 12 lat, bez efektów. Liczna klasa, często zmieniający się nauczyciele, różne podręczniki, zajęcia raz w tygodniu. Całą lekcję można było przesiedzieć, nic po angielsku nie mówiąc. Po szkole mama Dorotki próbowała kursów językowych, różnych metod. Kolejne szkoły reklamowały się jako „jedyna taka propozycja na rynku”, „metoda, która pozwoli mówić komunikatywnie w 30 dni, a poziom kursanta zadziwi nawet obcokrajowców”. Mama Dorotki bardzo chciała wierzyć, że „kiedy uczy się przy pomocy tej metody dzieje się istna magia.” Niestety angielski dalej nie chciał sam wchodzić do głowy.

Dorotka zaczęła chodzić na kurs języka angielskiego metodą Helen Doron, kiedy miała dwa latka. Lekcje są prowadzone tylko w języku angielskim. Mama również uczestniczyła w zajęciach i nauczyła się więcej niż do tej pory. Dorotka chłonie angielski każdym zmysłem, świetnie się przy tym bawiąc. Zajęcia dostarczają jej wielu wrażeń, a angielskie słówka, frazy, całe zdania, zapamiętywane dzięki piosenkom, zostają w jej pamięci. Dorotce nauka języka kojarzy się z przyjemnością, z łatwością zapamiętywania i radością z mówienia, z niezapomnianymi przeżyciami i niesamowitą przygodą. A to inwestycja, która procentuje na lata.

Zapraszamy do naszej wielkiej międzynarodowej rodziny wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Gwarantujemy dobrą zabawę, intensywną i przyjemną naukę oraz niezapomniane chwile!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, żeby się zapisać http://helendoron.pl/zapisy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.