WYŚLIJ KARTKĘ DO KANGURKA!

 

Dzieciaki, które uczą się angielskiego na naszych kursach, dobrze wiedzą kim jest Kangi. Wesoły, pluszowy kangurek towarzyszy im na każdych zajęciach. Jest wszędzie tam, gdzie pojawia się marka Helen Doron: na targach językowych, majówkach i letnich festynach. Wszyscy go znają i wszyscy lubią. W Internecie Kangi ma nawet swój własny klub z grami i zabawami językowymi: www.kangiclub.com. Jest nie tylko maskotką, ale przede wszystkim przyjacielem wszystkich dzieciaków.

 

Tym razem Kangi jest bohaterem konkursu plastycznego. W zabawie udział mogą wziąć wszystkie dzieci, które znają naszego kangurka. Zadaniem uczestników będzie narysowanie lub napisanie (dla tych dzieci, które jeszcze nie potrafią pisać), a najlepiej narysowanie i napisanie kartki z zimowymi pozdrowieniami do Kangi. Oczywiście piszących obowiązuje wyłącznie język angielski (bo, jak wiadomo Kangi mówi wyłącznie po angielsku ;). Rysunek należy przynieść do najbliższego centrum Helen Doron i wrzucić go do specjalnej, wystawionej tam urny.

Konkurs trwa przez cały styczeń i – jako, że w różnych regionach Polski różnie trwają ferie – najpewniej potrwa jeszcze przez pierwszy tydzień lutego. A w lutym Kangi wybierze pięć najlepszych kartek i rozda laureatom atrakcyjne nagrody. Do wygrania m.in. rower, który zapewne przyda się już wiosną.

 

Mimo zimowej aury za oknem, gorąco zachęcamy rodziców: zaangażujcie Wasze dzieciaki w zabawę. Może Kangi czeka na kartkę właśnie od Waszego malucha J

 

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu: tutaj

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.