Angielski dla dzieci i młodzieży Alwernia - Helen Doron

536 356 777
Os. Chemików 19B, 32-566 Alwernia

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży Alwernia

Uczymy dzieci już od najmłodszych lat, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka4-latka, czy nawet 9-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A1 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 66124041551111001091357752
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.12.2023 WYNIKI KONKURSU - DZIEŃ MISIA!!!

Dziękujemy za wszystkie piękne prace.

Decyzją Jury wszyscy uczestnicy konkursu są ZWYCIĘZCAMI 🏆🏆🏆
Nagrody 🎁 będą gotowe do odbioru od dzisiaj tj. 4 grudnia (u swoich nauczycieli).

Gratulujemy!!!

03.12.2023 A czy Ty SŁUCHASZ?......perfect!

Dlaczego słuchanie jest takie ważne?

Dziecko, które regularnie słucha materiału zaleconego przez lektora chętniej uczestniczy w lekcji, łatwiej przyswaja nowy materiał i robi oczekiwane postępy.

Słuchasz?....perfect!

13.11.2023 KONKURS NA DZIEŃ MISIA!!!

MÓJ PRZYJACIEL MIŚ - konkurs plastyczny.

Zapraszamy wszystkich uczniów Helen Doron Alwernia do wzięcia udziału w konkursie (więcej informacji i regulamin konkursu na tablicy ogłoszeń w szkole oraz na naszym Facebooku).
Do wygrania wspaniałe nagrody.

Zapraszamy

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

Os. Chemików 19B, 32-566 Alwernia

 

  Angielski dla dzieci Alwernia – nauka poprzez zabawę

  W kwestii takiej jak szkoła angielskiego dla dzieci w Alwerni warto rozważyć wybór placówki Helen Doron. To szkoła językowa, która wyróżnia się nowoczesnym podejściem do edukacji, gwarantująca szybkie i trwałe efekty w nauce. Metoda Helen Doron polega na prowadzeniu zajęć wyłącznie w języku angielskim, dzięki czemu kursanci mogą swobodnie rozmawiać ze sobą w tym języku. Sam plan zajęć jest dokładnie przemyślany, jednak bazuje w głównej mierze na grach i zabawach w grupach. Dzięki temu może być znacznie bardziej angażujący dla dzieci i młodzieży niż standardowe lekcje języka angielskiego w szkole. Nauczyciele w szkole korzystają z metody pozytywnego wzmocnienia, co dodatkowo motywuje uczniów do postępów w nauce. Uczniowie szkoły Helen Doron obcują nie tylko z językiem angielskim, ale również z brytyjską kulturą. Korzystają z anglojęzycznych mediów, takich jak radio dla nastolatków. Pozytywny duch szkoły językowej promuje ważne wartości społeczne – przede wszystkim przyjaźń, dobro zwierząt i ochronę środowiska.

  Szkoła językowa Alwernia – przygotowania do egzaminów

  Nauka poprzez zabawę w placówce Helen Doron pozwala na poznawanie języka angielskiego w podobny sposób co języka rodzimego. Przekłada się to na satysfakcjonujące umiejętności językowe, które otwierają drogę do wielu ścieżek kariery. Wielu rodziców, których interesuje angielski dla dzieci w Alwerni, ma na uwadze właściwe przygotowanie swoich pociech do egzaminów gwarantujących honorowane na całym świecie certyfikaty. Szkoła językowa Helen Doron gwarantuje wieloletnią ścieżkę rozwoju, podczas której uczniowie mogą również przygotowywać się do egzaminów Cambridge. Ukończenie poszczególnych kursów w szkole językowej również jest potwierdzane certyfikatami. Nauczyciele dostosowują poziom i metody nauczania do wieku oraz indywidualnych zdolności kursantów. Dzieciom i młodzieży dodatkowo pomagają w nauce języka angielskiego organizowane przez szkołę zajęcia międzynarodowe i obozy językowe.

  Helen Doron Alwernia – dlaczego warto?

  Angielski dla młodzieży w Alwerni nie musi kończyć się na lekcjach w szkole. Warto wesprzeć dziecko dodatkowymi zajęciami w szkole językowej, dzięki czemu może ono odnosić sukcesy w nauce. W szkole językowej Helen Doron odbywają się zajęcia stacjonarne, jednak jej uczniowie mają również dostęp do cennych narzędzi online. Dzięki temu mogą korzystać z anglojęzycznych materiałów dydaktycznych audio oraz video poprzez aplikację do pobrania na urządzenia mobilne. Ponadto szkoła językowa ma również swoje autorskie podręczniki Helen Doron, które przygotowano specjalnie do różnorodnych kursów prowadzonych w tej placówce. Kolejnym atutem szkoły językowej są jej małe grupy, w których nauczyciele przygotowani do pracy z dziećmi mogą poświęcić więcej czasu i uwagi poszczególnym kursantom. Do szkoły językowej możesz zapisać dziecko w każdym wieku – nawet kilkumiesięczne niemowlę! W ten sposób Twoja pociecha może oswajać się z językiem obcym od najmłodszych lat.