Praca dla nauczycieli języka angielskiego

Stań się częścią międzynarodowego zespołu, który stawia na wsparcie i rozwój. Łączy nas miłość do nauczania!

Ucz metodą Helen Doron

Bycie nauczycielem Helen Doron to nie tylko bycie ekspertem w dziedzinie języka angielskiego jako języka obcego (EFL). Praca przy użyciu naszej metody wymaga zaangażowania, kreatywności, entuzjazmu, miłości do dzieci i chęci pomocy w nauce. To więcej niż sposób na życie, to sposób bycia. Jeśli wizja Twojej pracy wygląda podobnie, wypełnij formularz i wyślij do nas, a my pomożemy ci przejść przez całą ścieżkę certyfikacji metodą Helen Doron, dzięki której zdobędziesz niepowtarzalne doświadczenie, które pozwoli ci wydobyć z siebie i innych najlepsze cechy!

Praca dla lektora języka angielskiego. Kogo szukamy?

Szukamy osób, które mają w sobie pasję, by nauczać rzeczy ważnych, o wartościach i życiu . Kogoś kto wie, że wsparcie na poziomie nauczania jest ważne i skutecznie chciałby motywować dzieci do nauki. Nauczyciel Helen Doron to osoba interesująca się światem i lubiąca kontakt z dziećmi oraz młodzież. To pedagog, który chce rozwijać swoje kompetencje. Nasi nauczyciele już nie wyobrażają sobie pracy poza Helen Doron. Wynagrodzenie jest jednym z silniejszych argumentów, dla których z nami zostają i budują sieć szkół językowych w całym kraju. Jeśli odpowiedziałeś Tak na poniższe pytania, zapraszamy do wypełnienia formularza!

 • Czy lubisz pracować z dziećmi?
 • Mówisz biegle po angielsku?
 • Szukasz satysfakcjonującej, niezależnej kariery?

Jak zostać certyfikowanym nauczycielem Helen Doron?

Aby zostać certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego metodą Helen Doron, przejdziesz szkolenie, które z reguły podzielone jest na dwa dni wprowadzenia i ewaluacji oraz 3 dni intensywnych zajęć praktycznych. Możesz wybrać grupę wiekowa dzieci, które będziesz uczyć: 0-11 lub nastolatki w wieku 11-19. Poznasz nasze materiały szkoleniowe, dzięki którym uczymy dzieci języka angielskiego tak łatwo, naturalnie i skutecznie, jakby uczyły się języka ojczystego. Kursy są prowadzone przez cały rok w wielu różnych miastach w Polsce i za granicą. Z pewnością uda się coś dopasować. Po otrzymaniu naszego międzynarodowego dyplomu nauczyciela Helen Doron English, staniesz się częścią zespołu z jego pełnym wsparciem. Zespołu najlepszych nauczycieli angielskiego na świecie.

Jednymi z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarki są: „helen doron zarobki nauczyciel”, „ile zarabia nauczyciel helen doron” oraz „helen doron wynagrodzenie”. Nic dziwnego. Nasze szkoły powstały z pasji do języka angielskiego, ale mają też być atrakcyjnym miejscem pracy dla nauczycieli i lektorów. Od początku system franczyzowy, na którym opiera się Helen Doron English, zakłada partnerskie, równe relacje i możliwość dobrego zarobku. Dziś wszystko o tym, jak stać się nauczycielem Helen Doron i jak na tym zarabiać.

1. Wypełnij formularz Zrób pierwszy krok i zapisz się na szkolenie!

  2. Napisz wiadomość (opcjonalnie)
  3. Załącz swoje CV (wgraj swoje CV z dysku)
  Zapoznałem się z polityką prywatności i zgadzam się na gromadzenie danych celem przetwarzania mojego zgłoszenia.*

  Dowiedz się więcej

  Jakie możliwości zawodowe ma nauczyciel metody Helen Doron?

  Jako nauczyciel metody Helen Doron możesz wybrać ścieżkę kariery, która najlepiej pasuje do twojego stylu życia. Wykonywanie tego zawodu oferuje większą elastyczność w dopasowaniu godzin pracy do twojego życia prywatnego i rodzinnego. Możesz rozwijać się pracując w Helen Doron i zmieniać możliwości zatrudnienia tak, aby zaspokajały one twoje potrzeby i aspiracje. Możesz być zatrudniony jako nauczyciel w Centrum Helen Doron, być nauczycielem samo-zatrudnionym, prowadzić studio językowe, a nawet uczyć większe grupy uczniów. Porozmawiaj z nami o formie pracy jaka najbardziej Ci odpowiada. Wielu naszych nauczycieli zostało dyrektorami centrów językowych, a niektórzy dyrektorami regionalnymi.

  Jakie wsparcie otrzymam od Helen Doron English?

  Helen Doron English ma bogaty zasób materiałów opracowanych tak, aby stworzyć urozmaicone warunki nauczania. Zestawy nauczycielskie składają się z: podręcznika dla nauczyciela, kart obrazkowych, książek, płyt DVD i CD i innych pomocy naukowych, które pomogą ci rozpocząć nową pracę. Nasz internetowy portal dla nauczycieli oferuje materiały dydaktyczne do pobrania, nowości z dziedziny metodyki nauczania, kalendarz seminariów i dużo więcej. Na forum dla nauczycieli znajdziesz przydatne artykuły o naszych programach nauczania, nowości z dziedziny metodyki, rady dotyczące nauczania, nowe opracowania z siedziby głównej Helen Doron i pomysły na tworzenie pomocy naukowych. Możesz tam zadać pytania, odpowiedzieć innym i dostać odpowiedź zwrotną. Posiadamy bogaty wybór seminariów nauczycielskich, które pomagają ci być na bieżąco z nowym i aktualizowanym programem nauczania, jak również wziąć udział w szkoleniach z programów nauczania, których nie poznałeś na Teacher Training Course (seminarium podstawowe). Wymagane jest wzięcie udziału przynajmniej w jednym szkoleniu w ciągu roku. Wszyscy nauczyciele biorą udział w dorocznej konferencji, która zgłębia zagadnienia z procesów rozwoju dziecka, edukacji oraz zapewnia intensywne szkolenia.

  Jak wygląda typowa lekcja?

  Lekcje skupiają się na angażowaniu całego mózgu w proces nauczania. Aktywności takie jak piosenki, gry, prace artystyczne, taniec i ruch, elementy teatru odwołują się do różnych zmysłów. Nauczyciele uwzględniają różne style uczenia przygotowując pomoce naukowe, aktywności i gry. Każde zajęcia składają się z aktywności wykorzystujących zmysł wzroku, słuchu oraz styl kinestetyczny. Typowa lekcja jest dynamiczna, z różnorodnymi aktywnościami i grami, które służą do wprowadzenia i powtórzenia słownictwa oraz struktur językowych, jak również wyjątkowych piosenek wraz z choreografią. Nauczyciele zachęcają do spontanicznego wypowiadania się, używania pełnych zdań i swobodnej komunikacji w czasie zajęć.

  Co wyróżnia Helen Doron English na tle innych programów nauczania języka angielskiego?

  Dzieci uwielbiają się uczyć i uwielbiają się bawić. Helen Doron English gwarantuje najlepsze połączenie obu tych światów: opowiadania, piosenki, zabawki, gry i aplikacje, które umożliwiają dzieciom naukę poprzez zabawę. Innowacyjna i sprawdzona metoda Helen Doron pozwala dzieciom nauczyć się mówić oraz rozumieć język angielski, zanim nauczą się one czytać i pisać. Nasi uczniowie przyswajają angielski w taki sam sposób, w jaki uczą się swojego języka ojczystego, poprzez osłuchiwanie. Proces ten rozwija połączenia w mózgu niezbędne do łatwego zapamiętywania tego czego się uczą. Poprzez wykorzystanie pomocy naukowych, gier i zabaw dzieci są w stanie łatwo chłonąć nowe pojęcia.

  Ile zarabia nauczyciel Helen Doron

  Nauczyciel Helen Doron zarabia tyle, ile chce 🙂 W naszych szkołach nie ma określonych stawek miesięcznych. Wszystko zależy od zaangażowania i pomysłu na poprowadzenie szkoły językowej. Możesz być jednak pewna/pewien, że zarobki nauczycieli Helen Doron English są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż stawki nauczycieli w szkołach podstawowych, średnich i uczelniach wyższych.

  Nasz system zatrudniania właścicieli szkół został oparty na systemie franczyzowym, działającym z powodzeniem na całym świecie. Do współpracy z Helen Doron zazwyczaj nikogo nie trzeba namawiać po pierwszym spotkaniu. Wiemy, że stworzyliśmy dobrze prosperującą sieć, w której można zarobić dobre pieniądze i czuć satysfakcję z wykonywanej pracy. Szukamy ludzi, którzy naprawdę lubią uczyć – to nasz główny warunek. Narzędzia i wsparcie są po naszej stronie – przez cały proces kursów i certyfikacji jesteśmy obok Ciebie i wspieramy na każdym kroku.

  Jeżeli interesuje Cię, ile zarabia nauczyciel helen doron, koniecznie umów się z nami na spotkanie.