Nauczyciele Helen Doron

Najlepsi lektorzy

HELEN DORON CAMPAÑA20181045 scaled

Lektorzy Helen Doron to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoim
zaangażowaniem i oddaniem biorą odpowiedzialność za językowe umiejętności swoich podopiecznych. Naszych nauczycieli wyróżnia to,
że kochają pracować z dziećmi. Mają pasję, aby uczyć ważnych rzeczy o wartościach i życiu. Każdy nasz nauczyciel metody Helen Doron ma wykształcenie lingwistyczne oraz przeszedł wielostopniowe szkolenie, prowadzone przez doświadczonych trenerów polskich i zagranicznych. W trakcie szkolenia musiał wykazać się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również kreatywnością, zaangażowaniem a nawet talentem aktorskim.

Dzieci mogą uczyć zarówno native speakerzy, jak i nauczyciele, których
pierwszym językiem nie jest angielski.

Kierujemy się zasadą, że kluczem do sukcesu jest regularne słuchanie
języka w tle codziennych aktywności i wsparcie dziecka.

HELEN DORON CAMPAÑA20181045 scaled

Co wyróżnia naszych lektorów?
1

Oprócz odpowiednich kwalifikacji, nauczyciele Helen Doron potrafią pokazać wyniki w praktyce. Potrafią przekazywać wiedzę, zwracając uwagę na indywidualne predyspozycje dziecka, wspierać i pozytywnie motywować do nauki.

2

Wszyscy nasi lektorzy uwielbiają uczyć, dzięki temu potrafią stworzyć emocjonalną więź ze swoimi uczniami.

3

Nieustanny rozwój i szkolenia to domena naszych lektorów. Co roku uczestniczą w nowych szkoleniach, organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Helen Doron. Szkolenia te prowadzone są przez międzynarodowych trenerów Helen Doron.

4

Indywidualne podejście do każdego dziecka to ważna sprawa w naszej szkole. Nauczyciele znają różne style uczenia się i dopasowują je do potrzeb dzieci i młodzieży.

5

Nauczyciele w pracy Helen Doron projektują i tworzą własne gry do nauki języka. Twórczo podchodzą do nauczania, a dzieci nigdy się nie nudzą.

6

Na zajęciach lektorzy zwracają uwagę na ważne aspekty natury etycznej i kulturowej. Poszerzają tym samym horyzonty oraz uczą ważnych i wartościowych rzeczy.

Darmowa lekcja próbna dla Twojego dziecka

Sprawdź nas i zobacz jak wyglądają zajęcia na darmowej lekcji próbnej!

Umów się na lekcję pokazową
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem