Nauczyciele Helen Doron

Najlepsi lektorzy

HELEN DORON CAMPAÑA20181045 scaled - Helen Doron English

Lektorzy Helen Doron to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoim
zaangażowaniem i oddaniem biorą odpowiedzialność za językowe umiejętności swoich podopiecznych. Naszych nauczycieli wyróżnia to,
że kochają pracować z dziećmi. Mają pasję, aby uczyć ważnych rzeczy o wartościach i życiu. Każdy nasz nauczyciel metody Helen Doron ma wykształcenie lingwistyczne oraz przeszedł wielostopniowe szkolenie, prowadzone przez doświadczonych trenerów polskich i zagranicznych. W trakcie szkolenia musiał wykazać się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również kreatywnością, zaangażowaniem a nawet talentem aktorskim.

Dzieci mogą uczyć zarówno native speakerzy, jak i nauczyciele, których
pierwszym językiem nie jest angielski.

Kierujemy się zasadą, że kluczem do sukcesu jest regularne słuchanie
języka w tle codziennych aktywności i wsparcie dziecka.

HELEN DORON CAMPAÑA20181045 scaled - Helen Doron English

Co wyróżnia naszych lektorów?
1

Oprócz odpowiednich kwalifikacji, nauczyciele Helen Doron potrafią pokazać wyniki w praktyce. Potrafią przekazywać wiedzę, zwracając uwagę na indywidualne predyspozycje dziecka, wspierać i pozytywnie motywować do nauki.

2

Wszyscy nasi lektorzy uwielbiają uczyć, dzięki temu potrafią stworzyć emocjonalną więź ze swoimi uczniami.

3

Nieustanny rozwój i szkolenia to domena naszych lektorów. Co roku uczestniczą w nowych szkoleniach, organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Helen Doron. Szkolenia te prowadzone są przez międzynarodowych trenerów Helen Doron.

4

Indywidualne podejście do każdego dziecka to ważna sprawa w naszej szkole. Nauczyciele znają różne style uczenia się i dopasowują je do potrzeb dzieci i młodzieży.

5

Nauczyciele w pracy Helen Doron projektują i tworzą własne gry do nauki języka. Twórczo podchodzą do nauczania, a dzieci nigdy się nie nudzą.

6

Na zajęciach lektorzy zwracają uwagę na ważne aspekty natury etycznej i kulturowej. Poszerzają tym samym horyzonty oraz uczą ważnych i wartościowych rzeczy.

Darmowa lekcja próbna dla Twojego dziecka

Sprawdź nas i zobacz jak wyglądają zajęcia na darmowej lekcji próbnej!

Umów się na lekcję pokazową