Kursy

Dobry start
dla twojego dziecka

Jesteś rodzicem, który poważnie myśli o przyszłości swojego dziecka. Wiesz, że opanowanie języka angielskiego – jednego z najczęściej używanych języków na świecie – jest do niej kluczem.

Im wcześniej dzieci mają kontakt z drugim językiem, tym szybciej się go uczą. Z unikalną i sprawdzoną metodą Helen Doron nauka języka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna!

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy ekspertami

Nasze programy są tak skuteczne, ponieważ zostały zaprojektowane przez
wyspecjalizowany zespół ekspertów językowych i pedagogicznych. Poza
nauczaniem języka angielskiego, kursy uczą istotnych wartości, dają lekcje życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Nasza metoda nauczania opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Małe grupy (od 4 do 8 dzieci) gwarantują, że podczas zajęć każde dziecko otrzyma od nauczyciela uwagę i odpowiednią ilość praktyki w mówieniu poprawnym angielskim.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz, żeby dowiedzieć się więcej i dobrać optymalną ścieżkę nauki dla Twojego dziecka.
1. Wybierz placówkę Zamów lekcję pokazową dla swojego dziecka.

  2. Informacje dodatkowe
  3. Informacje kontaktowe

  Nauka z Helen Doron – Kursy

  W naszych centrach językowych uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież w przedziale wiekowym od 3 miesiąca życia do 19 roku życia dziecka. Wiek niemowlęcy to najlepszy czas, aby rozpocząć naukę i stymulować rozwój dziecka. Nasze programy kursów języka angielskiego dostosowane są do wieku, możliwości oraz indywidualnych zdolności uczenia się dziecka.

  Czego nauczy się Twoje dziecko?

  • W programach dla najmłodszych dziecko rozwinie się kompleksowo, bo nasze programy wspierają ogólny rozwój dziecka.
  • Twoje dziecko wzmocni mówienie i czytanie w języku angielskim, rozwinie logiczne myślenie i wiedzę o świecie.
  • Starsze dzieci i młodzież wzmocnią umiejętność samodzielnego myślenia, zwiększą pewność siebie oraz zbudują zdrowe poczucie własnej wartości.
  • Doświadczą nauki z wykorzystaniem nowoczesnej technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz interaktywnych książek.
  • Poznają elementy aktorstwa i nauczą się jak wyrażać siebie poprzez kreatywne zabawy.
  • Poszerzą również swoje horyzonty, poznając kultury i historie różnych krajów, pełnych humoru oraz interesujących faktów, poszerzając tematy do dyskusji w języku angielskim.
  • Nasi kursanci zaznajamiają się również z ważnymi życiowymi lekcjami poprzez poruszanie na zajęciach takich tematów, jak: odpowiedzialność, motywacja, sukces, poczucie własnej wartości.
  • Rozwijając umiejętności samodzielnego posługiwania się w języku angielskim dziecko przygotowuje się do egzaminów Cambridge (CEFR).
  Umów się na lekcję pokazową
  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem