Kursy angielskiego

Dobry start
dla twojego dziecka

Jesteś rodzicem, który poważnie myśli o przyszłości swojego dziecka. Wiesz, że opanowanie języka angielskiego – jednego z najczęściej używanych języków na świecie – jest do niej kluczem.

Im wcześniej dzieci mają kontakt z drugim językiem, tym szybciej się go uczą. Z unikalną i sprawdzoną metodą Helen Doron nauka języka angielskiego jest łatwa, przyjemna i skuteczna!

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy ekspertami

Nasze programy są tak skuteczne, ponieważ zostały zaprojektowane przez
wyspecjalizowany zespół ekspertów językowych i pedagogicznych. Poza
nauczaniem języka angielskiego, kursy uczą istotnych wartości, dają lekcje życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata.

Mamy wieloletnie doświadczenie

Nasza metoda nauczania opiera się na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Małe grupy (od 4 do 8 dzieci) gwarantują, że podczas zajęć każde dziecko otrzyma od nauczyciela uwagę i odpowiednią ilość praktyki w mówieniu poprawnym angielskim.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz, żeby dowiedzieć się więcej i dobrać optymalną ścieżkę nauki dla Twojego dziecka.
1. Wybierz placówkę Zamów lekcję pokazową dla swojego dziecka.

  2. Informacje dodatkowe
  3. Informacje kontaktowe

  Nauka z Helen Doron – Kursy angielskiego

  W naszych centrach językowych uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież w przedziale wiekowym od 3 miesiąca życia do 19 roku życia dziecka. Wiek niemowlęcy to najlepszy czas, aby rozpocząć naukę i stymulować rozwój dziecka. Nasze programy kursów języka angielskiego dostosowane są do wieku, możliwości oraz indywidualnych zdolności uczenia się dziecka.

  Czego nauczy się Twoje dziecko?

  • W programach dla najmłodszych dziecko rozwinie się kompleksowo, bo nasze programy wspierają ogólny rozwój dziecka.
  • Twoje dziecko wzmocni mówienie i czytanie w języku angielskim, rozwinie logiczne myślenie i wiedzę o świecie.
  • Starsze dzieci i młodzież wzmocnią umiejętność samodzielnego myślenia, zwiększą pewność siebie oraz zbudują zdrowe poczucie własnej wartości.
  • Doświadczą nauki z wykorzystaniem nowoczesnej technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz interaktywnych książek.
  • Poznają elementy aktorstwa i nauczą się jak wyrażać siebie poprzez kreatywne zabawy.
  • Poszerzą również swoje horyzonty, poznając kultury i historie różnych krajów, pełnych humoru oraz interesujących faktów, poszerzając tematy do dyskusji w języku angielskim.
  • Nasi kursanci zaznajamiają się również z ważnymi życiowymi lekcjami poprzez poruszanie na zajęciach takich tematów, jak: odpowiedzialność, motywacja, sukces, poczucie własnej wartości.
  • Rozwijając umiejętności samodzielnego posługiwania się w języku angielskim dziecko przygotowuje się do egzaminów Cambridge (CEFR).
  Umów się na lekcję pokazową