Angielski dla zerówek (6 lat)

Czego potrzebuje
6 latek?

Czego potrzebuje <br>6 latek?

Nauka angielskiego dla 6 latka to:

przyswajanie drugiego języka metodą naturalną

przyswajanie drugiego języka metodą naturalną

zdrowe współzawodnictwo w grupie rówieśniczejt

zdrowe współzawodnictwo w grupie rówieśniczejt

czytanie pierwszych słów po angielsku

czytanie pierwszych słów po angielsku

Czego potrzebuje <br>6 latek?

Jaki to kurs? Nat and Friends

Nauka angielskiego dla sześciolatka to kurs Nat and Friends, który następuje po kursie  More Fun with Flupe. Może też być kursem, od którego Twój sześciolatek rozpocznie naukę drugiego języka w Helen Doron (dowiedz się: Dlaczego naukę angielskiego warto zacząć jak najwcześniej).

Okres przedszkolny to często czas, gdy Twoje dziecko pragnie mieć własne, domowe zwierzątko. To właśnie dlatego szybko polubi głównych bohaterów naszych bajek: kota Nata i psa Pollie. Z zainteresowaniem będzie śledzić ich podróże do świata różnych znanych bajek: „Żółwia i zająca”, „Czerwonego Kapturka” czy „Złotowłosej i 3 misiów”.

Twój przedszkolak ciągle też potrzebuje dużo ruchu. Na kursie angielskiego dla sześciolatka wprowadzamy więcej gier i aktywności w grupach, zachęcających zarówno do współpracy, jak i do zdrowej rywalizacji. Przy okazji pokazujemy, że w zawodach (tak, jak i w życiu) można przegrywać lub wygrywać, a popełnianie błędów jest ważnym elementem w procesie uczenia się.

Wiek dziecka: 5 - 7 lat
Wiek dziecka 5 - 7 lat
Czas zajęć: 45-60 minut
Czas zajęć 45-60 minut
Liczba słów i wyrażeń: 700
Liczba słów i wyrażeń 700
Element graficzny

Zobacz zajęcia w naszej szkole angielskiego

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Czego nauczy się Twoje dziecko? Angielski dla 6 latka.

Mając 6 lat Twój przedszkolak zwykle zaczyna przygotowywać się do pójścia do szkoły. Dlatego na kursie Nat and Friends uczymy słówek, które przydadzą mu się w pierwszej klasie podstawówki. Twoje dziecko pozna więc nazwy pojazdów, ubrań i kolorów, a także zwierząt oraz odgłosów, które one wydają. Będzie też rozróżniało jazdę samochodem (drive a car), rowerem (ride a bike) czy samolotem (fly a plane).

W szkole pomocna mu też będzie umiejętność czytania. Na każdych naszych zajęciach pracujemy więc z aplikacją Helen Doron Read. Dzięki temu Twój sześciolatek będzie czytał po angielsku tak, jak uczą się tego brytyjskie dzieci (czyli nie będzie czytał angielskich słów po polsku).

Czego nauczy się Twoje dziecko? Angielski dla 6 latka.

Pytania i odpowiedzi

Nauka angielskiego dla 6 latka czyli czego możesz się spodziewać po kursie Nat and Friends?

Twoje dziecko:

  • pozna słówka, których wkrótce użyje w szkole
  • będzie współpracować i współzawodniczyć z rówieśnikami w grupie
  • zaskoczy Cię: wskaże i nazwie po angielsku cztery strony świata
Z jakimi narzędziami pracujemy w czasie kursu dla sześciolatka Nat and Friends?

Angielski dla sześciolatka: otwieramy Twojemu dziecku okno szeroko na świat

Kończąc przedszkole Twoje dziecko staje przed kolejną wielką zmianą w życiu. Ze świata beztroskich zabaw na dywanie wkroczy wkrótce w rzeczywistość szkolnych ławek i tornistrów. My pokazujemy mu, że aby uczyć się skutecznie drugiego języka nie musi wcale rezygnować z dywanu i beztroski.

Nasza metoda zakłada, że angielskiego uczymy się tak, jak języka ojczystego czyli w sposób naturalny. Poznajemy go wykonując różne czynności, dotykając przedmiotów, smakując potrawy. Gdy uczymy się kierunków świata, bierzemy do ręki kompas i chodzimy z nim po całej szkole.

Zapamiętywanie angielskich słów i zwrotów następuje więc w tle, mimochodem, prawie nieświadomie. Dlatego zapada tak głęboko w pamięć i pozostaje tam na długo.

Nauka przez zabawę
Nauka przez zabawę
Angielski przydatny w szkole
Angielski przydatny w szkole
Współpraca w grupie
Współpraca w grupie