Aplikacje do nauki języka angielskiego dla dzieci mogą być fantastycznym pomysłem na angielski online. Kurs angielskiego dla dzieci w formie aplikacji pomaga jeszcze szybciej przyswajać słownictwo, buduje w dzieciach poczucie pewności w posługiwaniu się językiem w codziennych sytuacjach.

Najlepsza aplikacja do nauki angielskiego daje dzieciom zabawę, ciekawie spędzony czas i satysfakcję z tego, czego się dowiedziały. Nie miej złudzeń: dzieci to wielcy odkrywcy, którzy doświadczają świata jak wytrawni badacze.

Aplikacje do nauki języka angielskiego

Aplikacje do nauki języka angielskiego dla dzieci — dlaczego warto z nich korzystać?

Aplikacja do nauki angielskiego jest idealnym dopełnieniem językowych poszukiwań, które Twoje dziecko wynosi ze szkoły Helen Doron. Metoda nauki Helen Doron została opracowana tak, by kurs angielskiego dla dzieci połączyć z angielskim online – dzięki temu szkoła Helen Doron jest tak chętnie wybierana przez rodziców, którym zależy na kompleksowym nauczaniu angielskiego.

Uczniowie szkoły językowej Helen Doron posługują się drugim językiem w  środowisku rówieśniczym, codziennym, jak i w rzeczywistości wirtualnej. Więcej o metodzie Helen Doron przeczytasz tutaj. 

Nauka angielskiego przez zabawę — aplikacje od Helen Doron

Najlepsze aplikacje do nauki języka angielskiego przede wszystkim muszą odpowiadać na potrzeby dzieci, dlatego metoda nauki Helen Doron podzielona jest na bloki, w zależności od grupy wiekowej i potrzeb uczniów.

Program do nauki angielskiego spełnia inne zadania niż kurs angielskiego dla dzieci, jest w nim więcej rozrywki, przekazów multimedialnych, muzyki i krótkich form wideo.

Aplikacje do nauki języków zazwyczaj skupiają się na powtarzaniu słówek i fraz – my poszliśmy inną drogą. Nasza aplikacja do nauki angielskiego przede wszystkim rozbudza ciekawość drugim językiem. I to działa. 

Poznawanie słownictwa z Kangi Club

Kangi Club – to najlepsza aplikacja do nauki angielskiego dla dzieci. Najmłodsze dzieci znajdą tu masę gier, piosenek, wierszyków i rymowanek, którym towarzyszy zabawny kangur. Kurs angielskiego dla dzieci z Kangi Club opiera się na najważniejszym filarze systemu nauczania, jaki stosujemy w szkole językowej Helen Doron: angielski online to fantastyczna zabawa!

Poznawanie słownictwa z Kangi Club odbywa się więc przez śpiew, zdobywanie umiejętności w grze, malowanie, a także powtarzanie zabawnych historyjek. Przyszłość brzmi perfect!

Nauka słuchania z Teen Buzz Radio i Helen Doron Stream

Teen Buzz Radio to aplikacja do nauki języka angielskiego przeznaczona dla nastolatków. Na kanale jednego radia spotykają się nastolatki z całego świata.  Młodzież dostaje angielski online w formie, jaka najbardziej jej pasuje: gramy najnowszą muzykę popularną, organizujemy czaty na żywo, na antenie Teen Buzz Radio gościmy międzynarodowe sławy.

Jeśli Twój nastolatek nie ma czasu słuchać nas live, do jego dyspozycji oddajemy podcasty i archiwalne nagrania audycji. W Teen Buzz można sprawdzić swój stopień zaawansowania w nauce języka angielskiego poprzez naprawdę trudne konkursy językowe z fantastycznymi nagrodami.

Aplikacja do nauki angielskiego dla nastolatków? Sprawdź Teen Buzz Radio! 

W Helen Doron Stream znajdziecie odcinki wideo, piosenki wideo (z synchronizowaną narracją) oraz materiały audio z kursu, na który uczęszcza dziecko. Metoda nauki Helen Doron daje narzędzia do wzmacniania umiejętności uczenia się języka przez codzienne osłuchiwanie się z nim.

Słuchaj dwa razy dziennie, jako dźwięk w tle codziennych czynności.

Dzięki tak naturalnemu przyswajaniu dźwięków, język angielski online wchłania się właściwie sam! 

 

Nauka angielskiego przez muzykę z Helen Doron Song Club

Helen Doron Song Club to miejsce, w którym każdy maluch znajdzie swoje ulubione piosenki. Wystarczy otworzyć YouTube i zacząć przygodę z nauką angielskiego online.  Aplikacja do nauki angielskiego, wzbogacona o zabawne, intrygujące i łatwe do zapamiętania piosenki z YouTube dają dzieciakom wiedzę, frajdę i pewność siebie w kontaktach z rówieśnikami.

Helen Doron Song Club to klub dla dzieci, które uczą się metodą Helen Doron lub chciałyby zacząć swoją przygodę z kursem angielskiego dla dzieci Helen Doron. 

Czytanie po angielsku z Helen Doron Read

Helen Doron Read to aplikacja do nauki angielskiego na urządzenia mobilne lub stacjonarne. Została zaprojektowana dla dzieci w wieku 4-9 lat. Najlepsza aplikacja do nauki angielskiego nie może obyć się bez atrakcyjnie podanych czytanek, dlatego i tutaj metoda Helen Doron sprawdza się doskonale. 

Opracowana przez naszych ekspertów językowych, aplikacja do nauki angielskiego Helen Doron Read uczy dzieci czytać po angielsku we własnym tempie. Aplikacja do nauki angielskiego podzielona jest na trzy części: pierwsze trzy to tradycyjne czytanki. Czwarta część ma formę powtórkową, do której potrzebne będzie wykorzystanie słownictwa z wcześniej poznanych historii. 

 

Nauka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron

Aplikacja do nauki języków zazwyczaj jest tylko uzupełnieniem kursu angielskiego. Metoda Helen Doron zakłada, że język angielski wypełnia każdą przestrzeń życiową uczniów.

Dlatego zarówno aplikacja do nauki angielskiego, jak i sam kurs angielskiego Helen Doron są ze sobą połączone i razem składają się na najlepsze wyniki w nauczaniu języka angielskiego.

W dzisiejszych czasach bardzo trudno byłoby oddzielić czynności, jakie wykonujemy wirtualnie, od tych wykonywanych tradycyjnie.

Nasze dzieci uczą się online, rozmawiają, zawierają znajomości na grupach tematycznych, angażują się w życie swoich społeczności w social mediach.

Dlatego aplikacja do nauki angielskiego jest kolejnym, naturalnym narzędziem, jaki wkładamy w ręce naszych uczniów. Angielski online jest przyjemny, intuicyjny i łatwy. Każda z naszych aplikacji została zbudowana tak, by dzieci w każdym wieku wyniosły z niej jak najwięcej i nawet nie czuły, że uczestniczyły w kursie angielskiego dla dzieci. W tym tkwi nasz sekret: stworzyliśmy metodę, która nie tylko działa, ale jest przyjemna w odbiorze.

Najlepsza aplikacja do nauki angielskiego to taka, do której wraca się z przyjemnością, a nie pod przymusem. 

Nie jest ważne, w jakim wieku jest aktualnie Twoje dziecko. Jeśli chcecie zacząć przygodę z nauczaniem angielskiego online, przejrzyjcie nasze aplikacje do nauki angielskiego. Dzieci uczestniczące w metodzie Helen Doron je kochają, czas, by tą fascynacją zaraziło się również Twoje dziecko.