Franczyza edukacyjna

Współpraca w modelu
franczyzowym

Dlaczego warto stać się częścią sieci Helen Doron?

Helen Doron English potrafi odmieniać życie. Jesteśmy wiodącą organizacją edukacyjną w Europie z ponad 30-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Efekty nauki dzieci i młodzieży są wynikiem wyjątkowej i sprawdzonej metody, pionierskich materiałów edukacyjnych oraz innowacyjnych kursów.

Jeśli marzysz o tym, by być swoim własnym szefem robiąc to, co kochasz, a zarazem uważasz, że język angielski może być kluczem do sukcesu dla dzieci na całym świecie – zapraszamy Cię do nas!

Lider franczyzy edukacyjnej

Z ponad 1000 szkół w 38 krajach świata, marka Helen Doron została uznana za lidera franczyzy edukacyjnej. Oferujemy szansę na skuteczny biznes dla ludzi przedsiębiorczych i pełnych pasji. Korzyści z bycia częścią naszej sieci to:

Bezpieczeństwo biznesu

Dołączając do szanowanej na świecie marki zmniejszasz potencjalne ryzyko prowadzenia biznesu i zwiększasz Twoją szansę na sukces.

Stałe wsparcie

Otrzymujesz od nas wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu – od założenia firmy, poprzez marketing i sprzedaż, aż po organizację pracy swojego zespołu oraz szkolenia pedagogiczne.

Nowoczesność jest w nas

Dzięki nieustannemu udoskonalaniu kursów i narzędzi edukacyjnych Twoja szkoła będzie rynkowym liderem w dziedzinie nauczania. Tutaj więcej o tym jak założyć szkołę językową.

1. Wypełnij formularz Zrób pierwszy krok i zgłoś się do nas!

  2. Napisz wiadomość (opcjonalnie)
  3. Załącz swoje CV (wgraj swoje CV z dysku)
  Zapoznałem się z polityką prywatności i zgadzam się na gromadzenie danych celem przetwarzania mojego zgłoszenia.*

  Modele franczyzowe

  Dyrektor Generalny

  4-10 mln. mieszkańców

  Dyrektor Regionalny

  500 tys. mieszkańców

  Dyrektor Centrum

  50-100 tys. mieszkańców

  Dyrektor Studia

  5-20 tys. mieszkańców

  Nauczyciel niezależny

  1 osoba