Metoda
Helen Doron

Jak uczymy języka angielskiego?

SKUTECZNIE, Z PASJĄ, NA PODSTAWIE WIEDZY I DOŚWIADCZENIA.

Jak się uczą dzieci?
Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku
Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.  

Eksperci w nauczaniu
Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu metodą Helen Doron oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka. 

Dlaczego nasza metoda działa?
… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

Dowiedz się więcej o naszej szkole!

Jakimi zasadami się kierujemy?

1. Codzienny kontakt z językiem
Słuchanie specjalnie przygotowanych nagrań podczas codziennych czynności jest kluczowym elementem metody. W połączeniu z zajęciami w grupie rówieśniczej gwarantuje szybką i skuteczną naukę języka angielskiego.
2. Pozytywne wzmocnienie
Nauczyciele używają technik które zachęcaja dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim.
3. Małe grupy
Kursy Helen Doron English są realizowane w małych grupach od 4 do 8 uczniów, co umożliwia zarówno indywidualne podejście do każdego dziecka jak i dynamiczna interakcje pomiędzy uczniami.
4. Nauka przez zabawę
Metoda nauczania Helen Doron wykorzystuje gry, ruch, muzykę i mnóstwo zabawy, aby zmaksymalizować naturalną miłość dzieci do nauki i ich naturalną skłonność do nauki języków.

Kontakt