Angielski dla 4 latka

Czego potrzebuje czterolatek?

Czego potrzebuje czterolatek?

Nauka angielskiego dla czterolatka to:

budowanie umiejętności społecznych

budowanie umiejętności społecznych

odważne mówienie na głos po angielsku

odważne mówienie na głos po angielsku

radosne zabawy w grupie rówieśniczej

radosne zabawy w grupie rówieśniczej

Czego potrzebuje czterolatek?

Jaki to kurs? Fun with Flupe

Nauka angielskiego dla czterolatka z Fun with Flupe następuje po kursie It’s a Baby Dragon. Może być również pierwszym kursem językowym Twojego przedszkolaka (dowiedz się: „Dlaczego naukę angielskiego warto zacząć jak najwcześniej”). Dzieci na kursie Fun with Flupe uczą się języka angielskiego razem z animowanym przyjacielem Paulem, jego pluszowym kumplem Flupem oraz babcią Granny Fix.

Wesołe historie, przygotowane z myślą o potrzebach i wrażliwości najmłodszych, wciągają maluchy do zabawy ze słowem i dźwiękiem. Każda opowieść to kolejna zagadka do rozwiązania. Przy okazji Twój czterolatek uczy się współpracy w grupie, dzielenia z innymi oraz dobrych manier (przepraszania czy proszenia).

Wiek dziecka: 3-5 lat
Wiek dziecka 3-5 lat
Czas zajęć: 45 minut
Czas zajęć 45 minut
Liczba słów i wyrażeń: 650
Liczba słów i wyrażeń 650
Element graficzny

Zobacz zajęcia w naszej szkole angielskiego

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Angielski dla czterolatka - czego nauczy się Twoje dziecko?

Podczas nauki angielskiego dla czterolatka na kursie Fun with Flupe zachęcamy Twojego przedszkolaka do mówienia na głos po angielsku. Czasami nasze zajęcia to pierwsze spotkanie Twojego dziecka z większą grupą rówieśniczą. U nas – w przyjaznej i otwartej atmosferze – przełamuje ono swoje strachy i coraz odważniej mówi w drugim języku. Od początku zachęcamy je też, by były to wypowiedzi pełnymi zdaniami.

Na angielskim dla 4 latka Twój maluch pozna nazwy zwierząt, kolorów, owoców i warzyw. Będzie też potrafił nazwać różne miejsca i sprzęty w domu (podłoga, okno, drzwi, zegar czy drabina) oraz elementy zestawu kuchennego (łyżka, widelec, talerz czy kubek). Od czasu do czasu ubierze na głowę koronę i stając się królem, będzie wydawać komendy po angielsku innym dzieciom (Skacz!Biegnij! Stój!)

Angielski dla czterolatka - czego nauczy się Twoje dziecko?

Pytania i odpowiedzi

Czego możesz spodziewać się po kursie Fun with Flupe dla czterolatka?

Twoje dziecko:
– będzie chętnie nazywało przedmioty w języku angielskim
– zdobędzie nowych znajomych
– zaskoczy Cię: powie pełnym zdaniem „I can see a big cat”

Czy w kursie Fun with Flupe uczestniczą rodzice?

Od kursu Fun with Flupe zachęcamy rodziców, aby stopniowo pozostawiali swoje dzieci same na coraz dłużej. Z czasem dziecko oswoi się, że rodzica nie ma na zajęciach, ale jest wystarczająco blisko (w poczekalni), by nadal czuć się bezpiecznie. Taka nauka samodzielności pomoże też Twojemu czterolatkowi w budowaniu pewności siebie w przedszkolu.

Z jakimi narzędziami pracujemy w czasie kursu dla czterolatka Fun with Flupe?

Nauka angielskiego dla 4 latka: odważne mówienie po angielsku

Kiedy Twoje dziecko zaczyna chodzić do przedszkola, najważniejsze jest dla niego budowanie relacji rówieśniczych. To czas kolegów i koleżanek, wielkiej przygody małego człowieka. Dzięki szybkiemu wprowadzeniu drugiego języka do naturalnego środowiska Twojego dziecka, masz pewność, że nauka angielskiego przyjdzie mu z łatwością. Nigdy też się nie dowie, co to wstyd przed głośnym mówieniem po angielsku.

Angielski dla 4 latka odbywa się w niewielkich grupach dzieci w tym samym wieku. Powoli wprowadzamy pierwsze aplikacje do nauki języka angielskiego. Wzmacniając naturalną radość Twojego czterolatka podczas śpiewania, tańczenia i skakania, zapraszamy go do naszego Klubu Piosenki (aplikacja Helen Doron Song Club). Do żywiołowych, skocznych rytmów może śpiewać samo lub z całą rodziną.

Śpiewanie po angielsku
Śpiewanie po angielsku
Relacje rówieśnicze
Relacje rówieśnicze
Nazywanie przedmiotów
Nazywanie przedmiotów