Angielski dla 8 latka

Czego potrzebuje ośmiolatek?

Czego potrzebuje ośmiolatek?

Nauka angielskiego dla ośmiolatka to:

ćwiczenie czytania <br/>i pisania po angielsku

ćwiczenie czytania
i pisania po angielsku

odkrywanie wartości przyjaźni <br>i konieczności dbania o nią

odkrywanie wartości przyjaźni
i konieczności dbania o nią

sprawdzenie umiejętności językowych na egzaminie Cambridge dla dzieci *

sprawdzenie umiejętności językowych na egzaminie Cambridge dla dzieci *

Czego potrzebuje ośmiolatek?

Jaki to kurs? Alphaboat

Nauka angielskiego dla ośmiolatka z Alphaboat następuje po kursie More Jump with Joey lub Jump with Joey. Może to też być kurs, którym Twoje dziecko zacznie przygodę z angielskim w Helen Doron. Twój 8 latek jest wtedy w drugiej klasie szkoły podstawowej, najczęściej umie już więc pisać i czytać po polsku. Dlatego my na kursie Alphaboat wprowadzamy naukę pisania po angielsku.

Dużo też rozmawiamy o wartościach, a szczególnie o przyjaźni – dlaczego jest ważna, jak o nią dbać, jak się pogodzić, gdy zostaniemy zranieni. Przez cały kurs przeplata się opowieść o dwóch przyjaciołach – łódce Alphaboat i goblinie – którzy się pokłócili. Przygody, które potem przeżywają, uczą ich nowych umiejętności, w tym również wyrażania swoich emocji i przebaczania.

Na kursie Alphaboat oferujemy też egzaminy Cambridge dla dzieci *. Twój ośmiolatek może przejść najpierw przez próbny test Cambridge dla dzieci, który oswoi go z samym egzaminem i rodzajem zadań. A następnie sprawdzić swoje umiejętności językowe na egzaminie nadzorowanym przez renomowaną uczelnię brytyjską.

Wiek dziecka: 7 - 9 lat
Wiek dziecka 7 - 9 lat
Czas zajęć: 60-75 minut
Czas zajęć 60-75 minut
Liczba słów i wyrażeń: 1200
Liczba słów i wyrażeń 1200
Element graficzny

Zobacz zajęcia w naszej szkole angielskiego

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Angielski dla 8 latka - czego nauczy się Twoje dziecko?

Na kursie Alphaboat Twój szkolniak będzie przede wszystkim dużo czytał i pisał, wspierając swoją naukę w szkole. Na każdych zajęciach korzystamy z interaktywnej aplikacji HD Read, przechodząc kolejne poziomy czytelniczego wtajemniczenia. Twój 8 latek może też pracować z tą aplikacją w domu, samodzielnie nagrywając siebie podczas czytania po angielsku.

W szkołach Helen Doron uczymy się czytać po angielsku w taki sam sposób, jak robią to brytyjskie dzieci, czyli poprzez dostrzeganie związków między zapisem i wymową. Twój szkolniak dowie się na przykład, co mają ze sobą wspólnego słowa mane-plane-cane i dlaczego czyta się je inaczej niż: man-plan-can.

Na kursie Alphaboat nasi uczniowie często rozmawiają ze sobą po angielsku. Opowiadają sobie o rodzinie (braciach, siostrach, dziadkach), instrumentach (jakie dźwięki lubią najbardziej) czy jedzeniu (jaki jest ich ulubiony deser). Dużo również śpiewają, a wiele piosenek znają w całości na pamięć.

Angielski dla 8 latka - czego nauczy się Twoje dziecko?

Pytania i odpowiedzi

Nauka angielskiego dla 8 latka czyli czego możesz się spodziewać po kursie Alphaboat?

Twoje dziecko:
– opowie po angielsku, co to jest „junk food” i jak należy jeść zdrowo
– będzie śpiewać i tańczyć swoje ulubione piosenki z kursu
– zaskoczy Cię: wymieni nazwy zwierząt na każdą literę alfabetu

Z jakimi narzędziami pracujemy w czasie kursu dla ośmiolatka Alphaboat?

Angielski dla ośmiolatka: nowoczesność w każdym calu

Kurs Alphaboat zanurza Twojego szkolniaka w nowoczesności. Pokazuje mu czym są media społecznościowe, jak działa strona internetowa lub do czego może służyć komórka. Jednocześnie uczy też, jak z tych narzędzi mądrze korzystać. Ostrzega przed podawaniem obcym osobom haseł czy zbytniemu ufaniu opiniom z Facebooka.

Nauka angielskiego dla 8 latka to ciągle dużo gier i aktywności ruchowych. Poznajemy kierunki świata chodząc po szkole z kompasem. Robimy sesje zdjęciowe do kalendarza, przy okazji ucząc się o zawodzie fotografa. Szukamy skamielin w piasku, poznając dinozaury.

Korzystamy też z nowoczesnych narzędzi do nauki drugiego języka. W aplikacji Alphachat dziecko czatuje z bohaterami kursu i tym samym utrwala poznane na kursie angielskie słowa i zwroty.

* Oferta egzaminów Cambridge dostępna w wybranych szkołach

Pisanie i czytanie po angielsku
Pisanie i czytanie po angielsku
Egzamin Cambridge dla dzieci *
Egzamin Cambridge dla dzieci *
Nowoczesne narzędzia do nauki
Nowoczesne narzędzia do nauki