Angielski dla rocznego dziecka (1 rok)

Czego potrzebuje roczniak?

Czego potrzebuje roczniak?

Nauka angielskiego dla rocznego dziecka to:

rozwój motoryki małej i wszystkich zmysłów

rozwój motoryki małej i wszystkich zmysłów

poznawanie nowych kolegów<br/> i koleżanek

poznawanie nowych kolegów
 i koleżanek

pierwsze próby naśladowania świata dookoła

pierwsze próby naśladowania świata dookoła

Czego potrzebuje roczniak?

Jaki to kurs w Helen Doron?
Baby’s Best Start

Nauka angielskiego dla rocznego dziecka to kurs Baby’s Best Start, na który zapraszamy już 3-miesięczne maluszki. Dzieci świetnie się tu bawią w otoczeniu muzyki i dźwięków w języku angielskim. To również czas wielkich odkryć małych badaczy świata. W tym wieku dzieci otwarte są na wszelkie doznania, a my tę naturalną ciekawość jeszcze wzmacniamy.

Z rodzicem u boku nasi mali uczniowie eksperymentują z wodą patrząc, co się na niej unosi, a co tonie, czy jest zimna czy ciepła, czy da się ją przelać łyżeczką. Przy okazji rozwijają swoje umiejętności manualne, dopasowując pokrywki do garnków o różnych wielkościach. To wszystko dzieje się w drugim języku, gdyż lektor prowadzi zajęcia wyłącznie po angielsku.

Angielski dla rocznych dzieci Baby’s Best Start to kurs ogólnorozwojowy. Dzieci pochłaniają nie tylko nowy język, ale ćwiczą również umiejętności społeczne, rozwijają motorykę małą i dużą, rozbudzają wszystkie swoje zmysły. W bezpiecznym środowisku uczą się, że poza nimi są też dookoła inne osoby, z którymi trzeba się jakoś porozumieć.

Wiek dziecka: 3 miesiące - 2 lata
Wiek dziecka 3 miesiące - 2 lata
Czas zajęć: 45 minut
Czas zajęć 45 minut
Liczba słów i wyrażeń: 550
Liczba słów i wyrażeń 550
Element graficzny

Zobacz zajęcia w naszej szkole angielskiego

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Czego nauczy się Twoje dziecko?
Angielski dla rocznego dziecka

To zupełnie niezwykłe, jak wiele potrafią nauczyć się roczne dzieci.
Ważne, by nową wiedzę podawać im w najbardziej dla nich naturalny sposób, czyli podczas zabawy. Dlatego na angielskim dla rocznych dzieci jest tak dużo ruchu, biegania, tańczenia i śpiewania.

Twój maluszek będzie więc turlać się po podłodze, przewracać na boki, a Ty będziesz go huśtać czy unosić w powietrzu, bawiąc się w samolot u samoloty. Wszystko po to, by rozwinąć jego zmysł równowagi. Twój roczniak będzie również dotykać różnych kształtów i materiałów, bawić się piaskiem czy kaszą, smakować owoce i warzywa. Dzięki temu uaktywni wszystkie swoje zmysły,
co jest ważne również przy nauce drugiego języka.

Choć Twoje dziecko nie będzie może jeszcze w ogóle mówić, my będziemy mówić do niego dużo. Po to, by kształtowała się jego świadomość fonetyczna czyli rozumienie, że wyrazy składają się z dźwięków – podobnych i różnych. A to świetnie je przygotuje do tworzenia własnych dźwięków, a tym samym do rozpoczęcia samodzielnego mówienia.

Czego nauczy się Twoje dziecko? <br/>Angielski dla rocznego dziecka

Pytania i odpowiedzi

Czego możesz spodziewać się po kursie Baby’s Best Start dla rocznego dziecka?
  • Twoje dziecko będzie tańczyć do rytmu swoich ulubionych angielskich piosenek
  • Twoje dziecko Cię zaskoczy: pokaże swoje oko, gdy powiesz mu „eye”
  • Twoje dziecko „powie”, że boli go brzuch używając języka migowego dla niemowląt
Czy w kursie Baby’s Best Start uczestniczą rodzice?

Tak. Baby’s Best Start to kurs dla dziecka z rodzicem. Twoja obecność na zajęciach jest wręcz konieczna, gdyż dzięki Tobie poczuje się ono bezpieczne i spokojne. Twoja pomoc będzie też niezbędna podczas wielu aktywności, jak tulenie, huśtanie czy klepanie po brzuszku. A przy okazji odświeżysz również swój angielski – zajęcia odbywają się bowiem wyłącznie w tym języku. 

Z jakimi narzędziami kursu dla rocznego dziecka pracujemy w czasie kursu Baby’s Best Start?

Angielski dla rocznego dziecka:
dlaczego warto?

Dla rocznego dziecka świat jest ciekawy jak nieodkryty ląd: wciąż dzieje się coś nowego i niezwykłego. To najlepszy czas, aby pokazać mu go jak najwięcej. Pozwolić mu chłonąć nowe obrazy, kształty, smaki i melodie.

Kurs Baby’s Best Start uczy dzieci, że dźwięki w języku angielskim są naturalne i bliskie. Roczne dziecko nie wie, co to bariera językowa. Nie wie, co to gramatyka i zasady - przyswaja je więc naturalnie słuchając wszystkich dookoła. Niemowlę, które słyszy i reaguje na dwa języki, będzie dorastać rozumiejąc je oba. Wkrótce będzie też potrafiło je rozróżniać.

Angielski dla rocznego dziecka Baby’s Best Start to naprawdę najlepszy start, jaki Twój maluch może od ciebie dostać.

Świat dzieje się po angielsku
Świat dzieje się po angielsku
Relacja z rodzicami
Relacja z rodzicami
Bezpieczne środowisko
Bezpieczne środowisko