Blog

20.07.2021

Narzędzia do nauki angielskiego, z wielu z nich skorzystasz za darmo

Metoda Helen Doron powstawała w latach 80., kiedy jeszcze nie było mowy o dodatkowych narzędziach do nauki angielskiego przez Internet. Przez lata nasza metoda podbiła Europę, a później świat, głównie dzięki innowacjom, jakie wprowadzała na rynek edukacyjny. Dziś również jesteśmy o krok dalej od innych i proponujemy naszym uczniom bezpłatne narzędzia do nauki angielskiego zgodne z metodą Helen Doron.  nisi ut aliquip ex odo consequat.

Kangi Club – multimedialna platforma do nauki angielskiego 

Kangi Club to multimedialna platforma do nauki angielskiego. W Kangi dzieci znajdą wszystko to, co lubią w języku angielskim najbardziej, czyli gry, rymowanki, wierszyki i piosenki. Dla dzieci, które szczególnie lubią zajęcia plastyczne, stworzyliśmy też kącik artystyczny.  Na platformie Kangi Club znajdziecie aplikacje, gry i wiele innych sposobów na to, by przyszłość brzmiała perfect! 

Aplikacje Helen Doron  – Fun with Flupe

Zaprojektowaliśmy własną aplikację na urządzenia mobilne (telefon, tablet) oraz stacjonarne (desktop) o nazwie “Fun with Flupe”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 2-5 lat. Zgodnie z całą filozofią Helen Doron, i tutaj stawiamy na zabawę, przygodę i odkrywanie świata w języku angielskim. Aplikacja w intuicyjny sposób naucza dzieci pierwszych słówek i pozwala się im osłuchiwać z językiem od najmłodszych lat. Flupe to fioletowy stworek, który staje się towarzyszem dziecka i opowiada mu o świecie  – dla dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać i czytać, słuchanie drugiego języka jest kluczowe w zrozumieniu jego intonacji, melodii i znaczenia. Dzieci uczą się niezwykle szybko i chętnie, ponieważ “Fun with Flupe” to po prostu dziecinnie prosta zabawa! 

Aplikacje Helen Doron  – Helen Doron Read

Zaprojektowaliśmy własną aplikację na urządzenia mobilne (telefon, tablet) oraz stacjonarne (desktop) o nazwie “Helen Doron Read”. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 4-9 lat. Uczy ona dzieci sprawnie czytać w języku angielskim. Opracowana przez naszych ekspertów językowych pozwala dzieciom uczyć się czytać we własnym czasie i we własnym tempie. 

Podczas czytania dzieci słyszą poprawnie wypowiedziane słowa, widzą poprawną pisownię oraz ćwiczą wypowiadanie liter, słów i zdań. Aplikacja podzielona jest na trzy książeczki – czytanki: pierwsze trzy są klasycznymi czytankami. Czwarta książeczka ćwiczy czytanie, do którego konieczne jest wykorzystanie słownictwa z wcześniej poznanych historii. 

Dziecko może samodzielnie nagrać swoje czytanie – dzięki temu będzie mogło wrócić do zabawy i sprawdzić, jakie postępy zrobiło. 

Inne nasze aplikacje:

Zapraszamy również do korzystania z naszych pozostałych aplikacji, które można pobrać App Store i Google Play:

TeenBuzz Radio – Internetowe radio dla młodzieży 

Helen Doron Internet Radio przygotowaliśmy z myślą o młodzieży i starszych dzieciach. Codziennie,  między 15:00 a 18:00 można posłuchać audycji na żywowywiadów, quizów, wiadomości, aktualności, analiz piosenek, dyskusji, żartów i oczywiście muzyki. Mówimy po angielsku i o angielskim: jego gramatyce (na wesoło oczywiście!), słownictwie, podpowiadamy jak uczyć się skuteczniej. W pozostałych godzinach powtarzane są poprzednie audycje.

Dzięki specjalnie przygotowanej do tego platformie, nasi uczniowie mogą znaleźć PenPal’a czyli kolegę/koleżankę do korespondowania spośród uczniów Helen Doron z ponad 40. krajów świata.

Kanały Helen Doron na YouTube

Kto nie ma kanału na Youtube nie istnieje – mówi stare przysłowie influencerów. Wiemy, że dzieciaki kochają przesiadywać na tej platformie, dlatego proponujemy im kilka kanałów, zróżnicowanych ze względu na wiek i stopień znajomości języka angielskiego.

Helen Doron Song Club to miejsce, w którym każdy maluch znajdzie swoje ulubione piosenki, a na Helen Doron Clips umieszczamy animacje i teledyski do karaoke. Znajdziecie tu również krótkie programy prowadzone przez dzieci i Granny Fix (znanej dzieciom z kursu Fun With Flupe), dopełnione barwnymi video klipami i tekstem.


Dla nastolatków, którzy wiecznie nie mają czasu i zawsze coś lepszego do zrobienia, przygotowaliśmy English for Teens – Helen Doron. Znajdziecie tu piosenki z kursów dla nastolatków śpiewanych m.in. przez Ellę i Benaya Doron. Helen Doron Radio Archives – to kanał na YouTube, na którym gromadzimy wszystkie nasze audycje, by uczniowie mogli ich słuchać kiedy tylko chcą. 

Zapisz się
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem