Możesz być doskonałą lektorką, świetną mamą lub idealną biznesmenką – ale jeśli nie lubisz zmian, zaangażowanej pracy z dziećmi, być może pomyśl nad inną drogą. W Helen Doron dajemy bardzo wiele, ale też wiele oczekujemy od naszych franczyzobiorców.

Jak otworzyć szkołę językową Helen Doron

W tym artykule opowiadamy Ci pokrótce, jak otworzyć szkołę językową Helen Doron. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz o coś dopytać, skontaktuj się z nami.

Naprawdę wiemy, jak to jest stać przed ważną decyzją w swoim życiu lub mieć po prostu dosyć dotychczasowej pracy.

Wiele i wielu z nas, zanim odkryło metodę Helen Doron, zastanawiało się, jak założyć szkołę językową. Za nami wspomnienia z różnych szkół językowych – bardziej i mniej ciekawe. To, do czego możesz mieć pewność to to, że mamy podobne doświadczenia i podobną perspektywę.

Wiemy sporo o polskim rynku szkół językowych i wiemy, że o tym, jak założyć szkołę językową dla dzieci, nie dowiesz się nawet z najlepszego poradnika.

Zapraszamy do rozmowy, wymiany uwag i poglądów. Jesteśmy grupą ludzi o otwartych umysłach, ciekawych opinii innych.

Wiemy, że nasza metoda jest często komentowana. Chętnie o niej pogadamy przy kubku dobrej kawy 🙂 

Zostawimy Ci jeszcze jeden ciekawy materiał. Jeśli lubisz słuchać podcastów w aucie lub chcesz wieczorem się zrelaksować, spójrz do naszej rozmowy.

Szymon Oczkowski to młody franczyzobiorca szkoły Helen Doron, który opowiedział Grzegorzowi Grabcowi o tym, jak otworzyć szkołę językową dla dzieci. Może będzie on twoją inspiracją.

Otwarcie szkoły językowej to otwarcie nowego rozdziału w życiu. Możesz mieć pewność, że wszystko wywróci się do góry nogami. Wszystko będzie inaczej niż dotychczas.

Wspaniałe jest to, że jeśli uda Ci się otworzyć własną szkołę językową Helen Doron – będzie to prawdopodobnie jedna z najlepszych decyzji (nie tylko zawodowych) w Twoim życiu.

Sprawdź, jak otworzyć szkołę języków obcych oraz jakie są ku temu wymagania. 

jak otworzyć szkołę języków obcych

Szkoła języków obcych

Szkoła języków obcych na zasadach franczyzy

Być może już wiesz, że nasze szkoły językowe funkcjonują na zasadzie franczyzy. Co to jest franczyza, jak zostać franczyzobiorcą i na czym to wszystko polega, dowiesz się, klikając tu. 

Czy franczyza jest dla każdego? Być może. Czy franczyza Helen Doron jest dla każdego? Zdecydowanie nie. Szkoła językowa Helen Doron od początku jej powstania w Polsce, była fenomenem. Jesteśmy na rynku już ponad 35 lat i wciąż mówi się o nas, że jesteśmy szkołą inną niż wszystkie. 

Przede wszystkim – języka angielskiego nauczamy holistycznie, czyli kompleksowo.

Oznacza to, że przede wszystkim nie traktujemy go jak języka obcego i nie nazywamy go tak. Język angielski dla dzieci w Helen Doron jest naturalnym, drugim językiem, jakim na co dzień się posługują.

Dbamy, by już najmłodsze dzieci nie tylko mówiły czy sylabizowały, ale myślały i kojarzyły w języku angielskim. Język to nie tylko litery i dźwięki. To intonacja, muzyka języka, i wszystko, co nie zostało wypowiedziane.

W szkole językowej Helen Doron pracujemy z ludźmi, którzy rozumieją te zasady i chcą je stosować w swojej pracy z dziećmi lub innymi współpracownikami Helen Doron. 

Helen Doron – czy warto? 

Szkoła językowa Helen Doron – czy warto?

My już dzisiaj nie wyobrażamy sobie innej pracy niż tworzenie sieci Helen Doron w Polsce. Wiemy, że daje ona nie tylko nam, ale naszym pracownikom i pracowniczkom bardzo dużo satysfakcji, motywacji i po prostu – dobre zarobki.

W wielu przypadkach szkoła językowa Helen Doron była dla naszych lektorek i lektorów ucieczką przed wypaleniem zawodowym i spełnieniem idei  o uczeniu w sposób przyjazny dla dzieci i przynoszący satysfakcję wszystkim stronom.

jak otworzyć szkołę języków obcych

Korzyści z własnej szkoły językowej

Jakie są korzyści z własnej szkoły językowej? 

 • jesteś rozpoznawalny na starcie: prowadzisz własny biznes pod znaną na świecie marką 
 • czujesz bezpieczeństwo wynikające ze współpracy z solidnym partnerem biznesowym 
 • regularnie się szkolisz: z zakresu HR, obsługi klienta, marketingu 
 • Twoja oferta edukacyjna jest najlepsza w mieście: dajemy Ci wsparcie, narzędzia, aplikacje, nowoczesne platformy komunikacyjne
 • zarabiasz stałe, dobre, powiększające się sukcesywnie kwoty 
 • pracujesz ze swoją lokalną społecznością w miłej atmosferze
 • uczniowie darzą Cię szacunkiem i zaufaniem 
 • w Twojej szkole językowej możesz organizować egzaminy Cambridge

Jest tego trochę, prawda? 

Jak otworzyć szkołę języków obcych 

Jak otworzyć szkołę języków obcych – wymagania do otworzenia własnej placówki Helen Doron 

Na sukces własnej szkoły językowej składa się wiele rzeczy: musisz znaleźć lokal, wykupić licencję, wybrać najdogodniejszą dla Ciebie formę współpracy z marką  Hhelen Doron.

Jednak, aby w ogóle zacząć przygodę ze szkołą językową Helen Doron, dobrze jest uświadomić sobie, czy posiada się kompetencje miękkie do prowadzenia tego biznesu.

W Helen Doron szukamy ludzi otwartych, ciekawych świata, nastawionych na dobre relacje z innymi ludźmi. Tak naprawdę to one mają kluczowe znaczenie w prowadzeniu szkoły językowej.

Możesz być doskonałą lektorką, świetną mamą lub idealną biznesmenką – ale jeśli nie lubisz zmian, zaangażowanej pracy z dziećmi, być może pomyśl nad inną drogą. W Helen Doron dajemy bardzo wiele, ale też wiele oczekujemy od naszych franczyzobiorców. 

W tym artykule opowiadamy Ci pokrótce, jak otworzyć szkołę językową Helen Doron. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz o coś dopytać, skontaktuj się z nami.

Naprawdę wiemy, jak to jest stać przed ważną decyzją w swoim życiu lub mieć po prostu dosyć dotychczasowej pracy. Wiele i wielu z nas, zanim odkryło metodę Helen Doron, zastanawiało się, jak założyć szkołę językową. Za nami wspomnienia z różnych szkół językowych – bardziej i mniej ciekawe.

To, do czego możesz mieć pewność to to, że mamy podobne doświadczenia i podobną perspektywę. Wiemy sporo o polskim rynku szkół językowych i wiemy, że o tym, jak założyć szkołę językową dla dzieci, nie dowiesz się nawet z najlepszego poradnika.

Zapraszamy do rozmowy, wymiany uwag i poglądów. Jesteśmy grupą ludzi o otwartych umysłach, ciekawych opinii innych. Wiemy, że nasza metoda jest często komentowana. Chętnie o niej pogadamy przy kubku dobrej kawy 🙂 

Zostawimy Ci jeszcze jeden ciekawy materiał. Jeśli lubisz słuchać podcastów w aucie lub chcesz wieczorem się zrelaksować, spójrz do naszej rozmowy.

Szymon Oczkowski to młody franczyzobiorca szkoły Helen Doron, który opowiedział Grzegorzowi Grabcowi o tym, jak otworzyć szkołę językową dla dzieci. Może będzie on twoją inspiracją.

Jeśli jednak wiesz, że Helen Doron to może być to, czego szukasz od dawna – zapraszamy Cię do nas. Chętnie się  z Tobą spotkamy i opowiemy o tym, jak prowadzi się szkołę językową, w której nigdy nie czujemy, że jesteśmy w pracy. 

Formalnie, do otworzenia własnej szkoły językowej, wystarczy 5 kroków:

 • zdobyć licencję
 • przejść szkolenie
 • wynająć lokal
 • zatrudnić nauczycieli
 • zacząć się reklamować 

Na każdym z tych etapów będziemy Cię wspierać. Nam również zależy, by nasze placówki franczyzowe działały prężnie i były po prostu – najlepsze w Twoim mieście lub okolicy.

Pamiętaj, nie ma takiego dnia tygodnia jak: kiedyś. Nie czekaj z podejmowaniem ważnych decyzji, nie czekaj z podjęciem pierwszych kroków. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zawsze chętnie opowiadamy o naszej szkole, chętnie zaprosimy Cię do odwiedzenia najbliższej Ci szkoły Helen Doron. 

Dzięki wspaniałemu kursowi dla nowo otwierających się szkół przygotowanemu przez sieć franczyzową, wystartowanie z naszym biznesem było zdecydowanie prostsze.

Wsparcie w formie porad, konsultacji i trafnych uwag jest nieocenione. Ale to, co uważamy za niesamowite, to jak nadzwyczajny zespół Helen Doron sprawia, że od razu czujesz się członkiem tej rodziny.

Chyba ten czynnik jest najważniejszy – mówią Anna Maria Ponińska i Ismena Ponińska, Dyrektorki Centrum Helen Doron English w Katowicach Piotrowicach. Resztę rozmowy znajdziesz tu