Angielski dla dzieci i młodzieży Bełchatów - Helen Doron

695 806 318
ul. Armii Krajowej 14, 97-400 Bełchatów

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Bełchatowie

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca do 19. roku życia w sposób przyjemny i efektywny, dostosowując kursy do poziomu językowego i rozwoju emocjonalnego. Nasze zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim przez wykwalifikowanych lektorów, którzy wspierają proces uczenia się na każdym etapie rozwoju. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 35 1140 2017 0000 4302 1246 5441
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.10.2023 Zapisy do nowych grup!

W październiku Twoje dziecko może dołączyć do istniejących grup, w których są wolne miejsca, zapraszamy 🙂

Zadzwoń: 698 806 318

23.10.2023 Słuchajmy nagrań

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

04.09.2023 3 zasady nauki drugiego języka

Znasz te 3 zasady nauki drugiego języka? 👇
1. Codziennie.
2. Naturalnie.
3. Z uśmiechem.
My tak skutecznie uczymy dzieci i nastolatków języka angielskiego.
Gdy zaczynają u nas jako niemowlaki, często stają się całkowicie dwujęzyczne. 🌎

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła w Bełchatowie posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge i prowadzimy następujące egzaminy: Young Learners (YLE)Key English Test for Schools (KET)Preliminary English Test for Schools (PET)First Certificate for Schools (FCE)

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Armii Krajowej 14, 97-400 Bełchatów

    Szkoła angielskiego dla dzieci Bełchatów

    Co sprawia, że dzieci uczą się chętnie i efektywnie, a zajęcia języka angielskiego nie są przykrą, nudną koniecznością? Starannie dopracowana, unikalna metoda i pasja, przenoszona przez wspaniałych nauczycieli. Angielski dla dzieci w Bełchatowie oferowany jest dla najmłodszych, już od trzeciego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i nastolatków do nawet dziewiętnastego roku życia. Sprawdź, co oferuje nasza szkoła angielskiego.

    Nauka poprzez zabawę z metodą Helen Doron

    Metoda Helen Doron w Bełchatowie stosowana jest przez nauczycieli, dla których nauka angielskiego jest pasją. Na zajęciach rozwijane są kreatywne zdolności dzieci, a nauka odbywa się poprzez osłuchanie z językiem. Jest ciekawie, nietypowo i z ogromną porcją radości. Przekonaj się, że to działa. Twoje dziecko polubi zajęcia angielskiego. Lider w branży , stosując metodę od ponad trzydziestu lat gwarantuje zaskakujące rezultaty i chęć do udziału w zajęciach, niezależnie od wieku dziecka i poziomu znajomości angielskiego.