Angielski dla dzieci i młodzieży Bełchatów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Armii Krajowej 14, 97-400 Bełchatów

  Szkoła angielskiego dla dzieci Bełchatów

  Co sprawia, że dzieci uczą się chętnie i efektywnie, a zajęcia języka angielskiego nie są przykrą, nudną koniecznością? Starannie dopracowana, unikalna metoda i pasja, przenoszona przez wspaniałych nauczycieli. Angielski dla dzieci w Bełchatowie oferowany jest dla najmłodszych, już od trzeciego miesiąca życia, przedszkolaków, dzieci szkolnych i nastolatków do nawet dziewiętnastego roku życia. Sprawdź, co oferuje nasza szkoła angielskiego.

  Nauka poprzez zabawę z metodą Helen Doron

  Metoda Helen Doron w Bełchatowie stosowana jest przez nauczycieli, dla których nauka angielskiego jest pasją. Na zajęciach rozwijane są kreatywne zdolności dzieci, a nauka odbywa się poprzez osłuchanie z językiem. Jest ciekawie, nietypowo i z ogromną porcją radości. Przekonaj się, że to działa. Twoje dziecko polubi zajęcia angielskiego. Lider w branży ESL, stosując metodę od ponad trzydziestu lat gwarantuje zaskakujące rezultaty i chęć do udziału w zajęciach, niezależnie od wieku dziecka i poziomu znajomości angielskiego.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem