Angielski dla dzieci i młodzieży Biała Podlaska - Helen Doron Skontaktuj się z nami
6.06.2023

Spływ kajakowy 4 czerwca 2023

Wraz z Kajakowa Przygoda .PL – mobilna wypożyczalnia kajaków – Bug, Krzna, Zielawa uczciliśmy spływem kajakowym po Bugu zakończenie roku szkolnego naszych Teensów 😍 Kto był pierwszy raz to zdecydowanie wybierze się z nami na następny spływ 🙂

W niedzielę 4 czerwca uczniowie i rodzice naszej szkoły językowej Helen Doron English doświadczyli niezapomnianej przygody płynąc kajakiem po Bugu. Spływ rozpoczął się w Gnojnie i po około 2 godzinach wśród nadbużańskiej przyrody dotarliśmy do plaży w Serpelicach.  Malownicze krajobrazy, bliskość natury, odgłosy ptactwa zamieszkującego brzegi rzeki Bug to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Podczas tej niezwykłej podróży kajakiem mieliśmy okazję odkrywać piękno przyrody, podziwiać krajobrazy oraz cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu. Niektórzy pierwszy raz mieli okazję uczestniczyć w spływie i zdecydowanie zakochali się w tej formie aktywnego spędzania czasu.

Po zakończeniu spływu wspólnie piekliśmy kiełbaski przy ognisku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję razem kajakować i odkrywać nowe miejsca. Ta wspólna przygoda na rzece Bug pokazała, jak ważne są takie wydarzenia dla budowania więzi między uczniami i rodzicami, a także dla rozwijania umiejętności adaptacji do nowych sytuacji, podejmowania szybkich decyzji i doskonalenia technik kajakarskich. 

Nad poprawnym przebiegiem spływu kajakowego czuwała KajakowaPrzygoda.PL – mobilna wypożyczalnia kajaków, która organizuje spływy na Bugu, Krznie i Zielawie. Zachęcamy do korzystania z usług tej profesjonalnej wypożyczalni, która ma ponad 20 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez kajakowych w naszym regionie.

Porozmawiajmy

ul. Fieldorfa 26/8, 21-500 Biała Podlaska