Angielski dla dzieci i młodzieży Białystok - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w wyborze kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Staszica 2/2, 15-071 Białystok

Nr konta Centrum Helen Doron Białystok: 28 1090 2590 0000 0001 2396 0158

  Metoda Helen Doron Białystok

  Od ponad trzydziestu lat stosowana jest wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego. Jaka? Klasyfikowana jako skuteczne narzędzie, dedykowane dzieciom od 3 miesiąca do 19 roku życia metoda jest jedną z najbardziej skutecznych w ESL (English as a Second Language). Metoda nauczania języka angielskiego, nazwana od nazwiska twórczyni, Helen Doron bazuje na naturalnej ciekawości i chęci poznawania dźwięków poprzez osłuchanie się z nimi. Dzieci naturalnie potrafią odtworzyć muzykę na instrumencie bez znajomości nut. To dowodzi, że angielski również mogą opanować.

  Całkiem inna szkoła angielskiego dla dzieci Białystok

  Angielski dla dzieci w Białymstoku nie ma nic wspólnego ze standardowymi zajęciami w szkolnych ławkach. Nasze zajęcia to moc wspaniałej zabawy, ruchu, tańca i uśmiechu. Jesteśmy przeciwnikami nudy, stresu i konieczności. Dziecko uczy się efektywnie dzięki wspaniałym przygodom, które czekają na nie w ramach aktywności na zajęciach. Angielski jako drugi język? Zapraszamy dzieci, które pragną odkrywać świat i cieszyć się kreatywną zabawą.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem